Youtube Music Hizmete Girdi

Müzik sağlayıcı dev şirketler Spotify ve Apple Music'e ciddi bir rakip olması beklenen YouTube Music resmen hizmete girdi

Youtube Music Hizmete Girdi
Youtube Music Hizmete Girdi Hilal Mert

Müzik severlere müjde! Müzik sağlayıcı dev şirketler Spotify ve Apple Music'e ciddi bir rakip geldi. Dünyanın en çok tıklanan video paylaşım sitesi Youtube YouTube Music'i resmen hizmete açtı. Milyonlarca şarkıyı dinleme imkanı veren uygulama YouTube Music, diğer müzik servisleri gibi kullanıcılara üyelik avantajları sunuyor.

Alınan bilgiye göre; YouTube Music’i 17 ülkede resmi olarak kullanıcılarla buluştu. Şarkı arasında ve şarkı başında çıkan kısa süreli reklamları izlemek şartı ile kullanıcılar YouTube Music’i ücretsiz kullanabiliyor. Reklamları izlemeden sınırsız müzik dinlemek istiyenler ise ayda 9.99 dolar ödeyerek YouTube Music Premium ile müzik dinleyebilir. Kullanıcılar ayda 14.99 dolar ödeyerekde  aynı avantajlardan altı kişinin kullanabileceği aile paketini tercih edebilir.

Kullanıcılar üyelik tercihini yapmadan önce 3 ay süreyle YouTube Music Premium’un ücretsiz deneme sürümünden de yararlanabiliyor. iOS ve Android için tasarımı yenilenen YouTube Music 'te bir diğer yenilik ise YouTube Red’in yerine gelen YouTube Premium servisi. Kullanıcılar ayda 11.99 dolar ödeyerek servisin sunduğu bütün film ve dizilerden yararlanabiliyor. Ayrıca ayda 17.99 dolar ile aile paketi seçeneği ve 3 aylık ücretsiz deneme seçeneği de mevcut.

Müzik Spotify Apple Music Youtube YouTube Music iOS Android YouTube Premium YouTube Red Şarkı film dizi dolar
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Öğretmenlere Müjde.. Ek Göstergeleri 3600'e Çıkarılıyor
Öğretmenlere Müjde.. Ek Göstergeleri 3600'e Çıkarılıyor
Merkez Bankası Yıl Sonu Dolar Beklentisi 5 Lira 43 Kuruş
Merkez Bankası Yıl Sonu Dolar Beklentisi 5 Lira 43 Kuruş