Turkuaz Taksiler Artık BiTaksi’de

Uber ve sarı taksi arasındaki gerginlik sonrası hizmete açılan turkuaz ve siyah taksiler artık BiTaksi uygulamasında...

Turkuaz Taksiler Artık BiTaksi’de
Turkuaz Taksiler Artık BiTaksi’de Hilal Mert

İstanbul'da bir süredir hizmet veren orta ve üst kalite turkuaz ile siyah lüks taksiler müşterilerine üstün hizzmet veriyor. "Kaliteli ve konforlu hizmet" sloganıyla hayata geçen bu taksileri müşteri iTaksi uygulaması ile çağırabiliyordu.

Sarı taksiye göre daha konforlu yolculuk sağlayan bu tukuaz ve siyah taksiler taksi çağırma platformu BiTaksi‘de de hizmet vermeye başladı.

Sarı taksilere göre yüzde 15 aha yüksek bir taşıma ücreti olan turkuaz taksiler konforun yanında lüks markalardan oluşmasıyla da dikkat çekiyor. Volkswagen Passat‘tan Mercedes C serisine kadar aracın bulunduğu D segmenti turkuaz taksilere geçiş henüz çok yeni olduğu için müşteri sarı taksi kadar turkuaz ve siyah taksiye çabuk ulaşamıyor.

31 Mayıs’tan itibaren araç ve sahip değişikliği durumunda taksilere asgari D segmenti şartı getirildi. Bu şarta göre taksilerin 5 yıllık kullanım süreleri dolduğu zaman yenilenirken, taksiler ya turkuaza dönecekler ya da Uber araçları gibi siyah renkte, lüks araçlar olacaklar. Bu bilgiye baktığımızda da sarı taksilerin günden güne azalacağını, turkuaz ve siyah taksilerin ise artacağını aşikar...

İstanbul taksi bitaksi itaksi turkuaz taksi siyah taksi sarı taksi uber
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Kadir Gecesi Ne Zaman? 2019 Ramazan Bayramı Ne Zaman? Kurban Bayramı Ne Zaman? Kaç Gün?
Kadir Gecesi Ne Zaman? 2019 Ramazan Bayramı Ne Zaman? Kurban Bayramı Ne Zaman? Kaç Gün?
Öğretmenlere Müjde.. Ek Göstergeleri 3600'e Çıkarılıyor
Öğretmenlere Müjde.. Ek Göstergeleri 3600'e Çıkarılıyor