Samsung Galaxy S7 Tüm Rekorları Kırdı

ScientiaMobile firması tarafından yapılan araştırmalara göre Nisan 2017 son ay oalrak yapılana araştırmalarda S7 Edge’nin Samsung pazarındaki payının çok kısa sürede en tepeye çıktığını söyledi. S5 rekoru kırılmış oldu.

Samsung Galaxy S7 Tüm Rekorları Kırdı
Samsung Galaxy S7 Tüm Rekorları Kırdı

Samsung her yeni telefon modelinde kendini bir adım daha geliştiriyor. Yeni Samsung amiral gemisi Galaxy S8 daha yeni telefon olduğu için yarışmaya dahil edilmezken, ScientiaMobile firması yaptığı araştırmada, Nisan 2017’ye kadar olan sürede tüm Samsung telefonlar içinde en çok satılan telefonun Galaxy S7 olduğunu söyledi. S7 çıktığı günden beri satışlarında artış göstererek piyasaya sürüldüğünden 428 gün sonra 100’de 3.1’lik oranla en fazla kullanılan Samsung telefon oldu.
GALAXY S5’İN REKORUNU KIRDI
Tam 579 gündür birincliği elinde bulunduran Galaxy S5 telefonu, piyasaya sürüldükten 1 sene sonra 100’de 5.5’lik Samsung pazarındaki satış payı ile tüm rekorları kırmış olsa da, onun üzerine Samsung çok fazla telefon modeli ürettiği için S5’in Samsung’taki payı gittikçe eridi. Sonunda en çok satılan telefon unvanını elinden alan S7, Samsung pazarındaki en yüksek kullanılma payını eline aldı.
Toplamda 55 milyon satılan Samsung Galaxy S7’nin rekorunu Galaxy S8 kırıp kırmayacağı merak ediliyor. Ön satışlara bakıldığında şuana kadar Samsung telefonlarda en fazla ön siparişin Galaxy S8’e olduğu açıklandı.
Bakalım Galaxy S8 beğenilecek mi ve beklendiği gibi Samsung pazarındaki payında zirveye oturacak mı?

 

s7 edge satış rekoru s7 edge samsung samsung pazarı lideri s7 edge s5
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Netflix, TV'de Kullanımı Daha Kolay Hale Getiriyor
Netflix, TV'de Kullanımı Daha Kolay Hale Getiriyor
 Instagram’a Çevrimiçi Olduğunu Gösteren İşaret Geldi
Instagram’a Çevrimiçi Olduğunu Gösteren İşaret Geldi