iPhone 9'un Kamerası Nasıl Olacak?

Yeni çıkacak olan iPhone model telefonlara dair her gün bir bilgi sızdırılıyor. Peki Phone 9'un kamerası nasıl olacak...

iPhone 9'un Kamerası Nasıl Olacak?
iPhone 9'un Kamerası Nasıl Olacak? Hilal Mert

Yeni çıkacak olan iPhone model telefonlara dair her gün bir bilgi sızdırılıyor. Daha önce iPhone 9'un boyutlarının 147.12 x 71.52 mm olacağına dair bilgi paylaşılmıştı. Şimdi ise kamerası açığa çıktı. Gele sızıntı bilgilere göre; yeni cihaz tek kamera ile gelecek. Ayrıca kamera lensi Apple'ın diğer tek kameralı modellerinden farklı. iPhone 9'a dair ulaşılan diğer bilgi ise, cihaz boyutunun 6.1 inç olması ve LED flaşın kameradan uzaklaşmış olması. Son model iPhoneların arkasında cam panele geçilmiş olduğu da gelen bilgiler arasında...

Geçen gün de Apple'ın 10. yılına özel çıkarıdğı iPhone X'in yeni modeli iPhone X Plus ortaya çıkmıştı. Eylül ayında daha büyük boyutlarda bir iPhone X modelini piyasaya süreceği söylentisi gelen bilgiler arasında. iOS yazılımı içerisinde de kanıtlara ulaşılmış, kanıt olarak da Apple'ın kendi yazılımında ortaya çıkan bir ikon gösterilmişti.

Teknoloji severler, iOS 12 Beta sürümü içerisinde rastlanan bu ikon, iPhone X Plus modeline ait olabilir görüşünde. iOS 12'nin kodları içerisinde bu kanıta rastlayan kişi Guilherme Rambo attığı tweetinde "Bir deja vu yaşıyorum. Bunlar 'iPhone X Plus', iPhone X (karşılaştırma için) ve 2018 iPad Pro (kare şeklinde olması ilginç). İkonları PassKitUIFoundation (parola kiti arayüzüne ait araç takımı)'da buldum" ifadelerine yer veriyor.

Guilherme Rambo daha önce iPhone X'in tasarımını da bu yolla sızdırmıştı. Bu yüzden bu sızıntının güvenirliğinin şimdiye kadar öne sürülen diğer sızıntılardan daha yüksek olduğu aşikar!

apple iphone iphone 9 kamera özellikler
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Merkez Bankası Faiz Kararı Sonrası Piyasalar
Merkez Bankası Faiz Kararı Sonrası Piyasalar
YKS Tercih Dönemi Ne Zaman Bitiyor? YKS Yerleştirme Sonuçları Ne Zaman Açıklanacak?
YKS Tercih Dönemi Ne Zaman Bitiyor? YKS Yerleştirme Sonuçları Ne Zaman Açıklanacak?