Gmail Yenileniyor

Uzun süredir yenileme girişiminde bulunmadığı “Gmail” için Google harekete geçti! Bakın hangi yenilikler geliyor

Gmail Yenileniyor
Gmail Yenileniyor Hilal Mert

Google, uzun süredir yenileme girişiminde bulunmadığı “Gmail” için harekete geçti!

Google, G Suite müşterilerine gönderdiği bir epostada firmanın yenilenmiş bir Gmail üzerinde çalıştığını söyledi. Öğrenilene göre; yenilenen Gmail sadece tasarım olarak değişmekle kalmayacak, birkaç yeni işlev de eklenecek.

Gmail’e Outlook kullanıcılarının seveceği bir yenilik geliyor. Yeniliklerin başında Google Takvim'in Gmail ile bütünleşmesi yer alıyor. Bu özelliğin yanında kullanıcılar gelen e-postaları erteleyip, birkaç saat veya birkaç gün sonra yeniden e-posta kutusunda belirmesini sağlayabilecek. Gmail'i Android'de veya iPhone'da kullananların bildiği ‘akıllı cevaplar’a artık gmail.com üzerinden de ulaşılabilecek.

En önemlisi de Google, epostalarınızı çevrimdışı olarak depolamayabilmeniz için yeni bir yöntem geliştiriyor. Google Apps yavaşça bırakılırken verileriniz, standart web teknolojileri tarafından depolanacak.

Google tarafından Gmail’in yeni tasarımı ilgili henüz bir görüntü ve tasarım paylaşılmadı. Gmail'in ara-yüzü yıllardır çok değişmediği için yeni tasarımda Material Design diline yer verilmesini beklentiler arasında.

Gmail Google Yenileniyor çevrimdışı ara-yüz
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Merkez Bankası Faiz Kararı Sonrası Piyasalar
Merkez Bankası Faiz Kararı Sonrası Piyasalar
YKS Tercih Dönemi Ne Zaman Bitiyor? YKS Yerleştirme Sonuçları Ne Zaman Açıklanacak?
YKS Tercih Dönemi Ne Zaman Bitiyor? YKS Yerleştirme Sonuçları Ne Zaman Açıklanacak?