Galaxy Note 9'un Satışa Çıkacağı Tarih Belli Oldu

Samsung Galaxy Note 9'un tanıtımına çok az bir süre kala, telefonun satışa sunulacağı tarih belli oldu

Galaxy Note 9'un Satışa Çıkacağı Tarih Belli Oldu
Galaxy Note 9'un Satışa Çıkacağı Tarih Belli Oldu Hilal Mert

Samsung Galaxy Note 9 'un teknoloji severler tarafından bomba gibi özelliklere sahip olacağı biliniyor. Alınan bilgiye göre; Samsung Galaxy Note 9, 9 Ağustos'ta tanıtılacak. Peki, telefon ne zaman satışa sunulacak?

Teknoloj, kulislerinde dolaşan bilgiye göre; Samsung Galaxy Note 9 24 Ağustos tarihinde satışa sunulacak. Tanıtımın hemen arkasından kısa bir süre içinde satışa çıkması beklenen Note 9 böylece selef model olan Galaxy Note 8'den yaklaşık 3 hafta önce satışa çıkmış olacak. Bilindiği gibi Galaxy Note 8, 23 Ağustos'ta tanıtılmış, satışa ise 15 Eylül tarihinde sunulmuştu.

Samsung, Galaxy Note serisinde tanıtım ve satış tarihi edinilen bilgiy göre erkene alınmış. Bunun nedeni ise ezeli rakibi aynı zamanda iş ortağı: Apple. Teknoloji severler arasından tarihin öne çekilme nedeni olarak Apple'ın geleneksel eylül ayı tanıtımı olduğu düşünülüyor. Öte yandan eylül ayında düzenlenecek olan IFA fuarı da etkili olmuş olabilir.

Samsung Galaxy Note 9 fiyatı da en çok merak edilenler arasında. Tknoloji müdavimleri ve sektörün kurdu olanlar Galaxy Note 9'un 990 Euro'dan satılacağını düşünüyor kimileri iseNote 9 Türkiye fiyatı ise 7000 TL'yi bulacak şeklinde düşüncelere sahip. Edinilen kesin bir duyum var ki o da  Note 9'un ucuz olmayacağı!

Samsung Galaxy Note 9 Apple Tanıtım Satış
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Öğretmenlere Müjde.. Ek Göstergeleri 3600'e Çıkarılıyor
Öğretmenlere Müjde.. Ek Göstergeleri 3600'e Çıkarılıyor
Merkez Bankası Yıl Sonu Dolar Beklentisi 5 Lira 43 Kuruş
Merkez Bankası Yıl Sonu Dolar Beklentisi 5 Lira 43 Kuruş