Facebook'un Yeni "Yetenek Şovu" Özelliği ile Tanışın

Sosyal medya devi Facebbok, kullanıcıların şarkı söyleme yeteneklerini sergileyebileceği yeni bir özellik geliştiriyor

Facebook'un Yeni
Facebook'un Yeni Hilal Mert

Sosyal medya devi Facebbok, kullanıcıların şarkı söyleme yeteneklerini sergileyebileceği yeni bir özellik geliştiriyor. Eğer şarkı söyleme yeteneklerinizi gösterecek bir platform arayışındaysanız Facebook’un yeni özelliği tam size göre! ‘Talent Show’ ismindeki yenilik, uygulamalardaki bug’ları bulamabilmek amacıyla yazılım kodlarını araştıran Jane Manchun Wong tarafından oluşturuldu.

Bu yeni uygulamada bir liste üzerinden popüler şarkıları seçebileceğiniz ve kendi yorumunuzla tekrar kaydedebileceğiniz bir arayüzü bulunuyor. ‘Talent Show’ özelliği Wong’a göre, ‘Musical.ly’ uygulaması ile Black Mirror’ün ünlü bölümü olan ‘Fifteen Million Merits’ arası karışık bir hissiyat veriyor.

Facebook, geçtiğimiz yıldan beri bazı bağımsız plak şirketleri dahil olmak üzere Universal, Sony ve Warner gibi büyük şirketlerle çeşitli anlaşmalar yapmıştı. Bu anlaşmalar şarkıların telif haklarını almak ve ‘Talent Show’da kullanılacak müzikler konusunda hukuki bir sorun yaşamamak adına imzalanmış olması kuvvetle muhtemel.

Ayrıca Sosyal medya devi Facebbok, mobil uygulamasının navigasyon çubuğunu her kullanıcının kendi kişisel tercihlerine göre özelleştirme kararı aldı. iPhone ekranlarının alt kısmında bulunurken Android telefonların ise üst kısmında bulunan navigasyon çubuğu, kişilerin en çok kullandığı kısayolları bunsan sonra en başta gösterecek.

Sosyal medya Facebbok şarkı söyleme Talent Show
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Öğretmenlere Müjde.. Ek Göstergeleri 3600'e Çıkarılıyor
Öğretmenlere Müjde.. Ek Göstergeleri 3600'e Çıkarılıyor
Merkez Bankası Yıl Sonu Dolar Beklentisi 5 Lira 43 Kuruş
Merkez Bankası Yıl Sonu Dolar Beklentisi 5 Lira 43 Kuruş