Facebook Hikayeler'e İfadeler Geliyor

Sosyal medya devi Facebook, Hikayeler’e alev ve kahkaha atan smiley olmak üzere iki interaktif çıkartmayı yayına alıyor

Facebook Hikayeler'e İfadeler Geliyor
Facebook Hikayeler'e İfadeler Geliyor Hilal Mert

Sosyal medya devi Facebook'tan kullanıcılarını memnun edecek bir adım daha geliyor! Geçen ay 150 milyon günlük kullanıcıya ulaşan Facebook Hikayeler, etkileşimi arttırmak için Facebook ifadeleri plaformuna taşıyor.

Facebook, Haber Kaynağı’ndan “Beğen”, “Muhteşem”, “Haha”, “İnanılmaz”, “Üzgün”, “Kızgın” ifadelerini Hikayelere taşıyor ve ifadeleri hızlı cevapların yanına yerleştiriyor. Facebook ayrıca Hikayeler’e alev ve kahkaha atan smiley olmak üzere iki interaktif çıkartmayı da yayına alacak. Bu çıkartmaları Hikayenize ekleyediğiniz de ve bu çıkartmalara bir arkadaşınız dokunduğunda size bildirim gelecek.

Ayrıca Hikayeler’e grup halinde cevap da verilebilecek. Bir kaç arkadaşla birlikte kullanılabilen bu özellik, Hikayeler’e cevap verilmesiyle Messenger’da bir grup konuşmasına dönüşücek. Ayrıca paylaştığınız Hikayenin kimler tarafından görüntülendiğine baktığınızda ifade bırakan ya da Messenger’dan cevap yazanların öne çıkarılacağı da gelen bilgiler arasında.

Facebook Hikayeler’den para kazanmayı da amaçlıyor! Facebook Hikayeler’de 5 dakika ile 15 dakika arasında kullanıcıların atlayabileceği video reklamları yayınlanacak. Şimdilik bu reklamlara link veya eylem çağrısı gibi bileşenleri eklemiş değil ancak reklamverenler Instagram Hikayeler reklam kampanyalarını kolayca Facebook Hikayeler’e de aktarabilir.

Sosyal medya Facebook Haber Kaynağı Hikayeler Messenger reklam
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Merkez Bankası Faiz Kararı Sonrası Piyasalar
Merkez Bankası Faiz Kararı Sonrası Piyasalar
YKS Tercih Dönemi Ne Zaman Bitiyor? YKS Yerleştirme Sonuçları Ne Zaman Açıklanacak?
YKS Tercih Dönemi Ne Zaman Bitiyor? YKS Yerleştirme Sonuçları Ne Zaman Açıklanacak?