Elon Musk Instagram Hesabını Sildi, Bakın Neden...

TESLA'nın CEO'su Elon Musk Çarşamba sabahı Instagram hesabını silerek herkesi şaşırttı.

Elon Musk Instagram Hesabını Sildi, Bakın Neden...
Elon Musk Instagram Hesabını Sildi, Bakın Neden... Hilal Mert

Elektrikli araç ve elektrikli araç motor parçaları tasarlayan, üreten ve satan bir Amerikan şirketi TESLA'nın CEO'su Elon Musk Çarşamba sabahı Instagram hesabını silerek herkesi şaşırttı.

Twitter hesabı üzerinden takipçilerinden birinin neden Instagram’ı sildiğini sorması üzerine Musk, Thomas Stearns Eliot’ın Çorak Ülke kitabına gönderme yaparak soruyu yanıtladı. Musk soru için şöyle açıklama yaptı;

"Instagram is so thirsty, yet gives you Death by Water. Didn’t “like” it"

“Instagram çok susamış, öyle ki size suda ölüm getiriyor. Hoşlanmadım”

Geçen haftalarda rapçi Azealia Banks Musk’ın Instagram hesabını etiketleyerek üzerinde “Benimle acilen iletişime geçmelisin.” ve “Telefonuma ihtiyacım var” yazan hikayeler paylaşmıştı. Bu paylaşımda sonra rapçi Banks, Musk’ın avukatının kendi avukatına talimat verdiğini ve bunun sonucunda telefonuna el koyulduğunu belirtti. Musk adına konuşan bir sözcü ise: “Elon Azealia Banks’i tanımıyor. “Ne Elon ne de avukatları Azealia’nın telefonunu almadı.” dedi.

Ağustos’un ilk günlerinde Musk’ın Los Angeles’taki evinde sevgilisi Grimes ile çalışmak için kaldığını belirten Banks, Musk’ı kendini sağlama almak için yatırımcılardan para isterken duyduğunu iddia ediyor.

Ancak  Musk’ın sık sık farklı duyurularını yapmak için kullandığı 8 milyon takipçili Instagram hesabını bu olaydan sonra kapatması ise takipçilerinde şaşkınlık yarattı...

Elon Musk Instagram twitter sosyal medya
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Merkez Bankası Faiz Kararı Sonrası Piyasalar
Merkez Bankası Faiz Kararı Sonrası Piyasalar
YKS Tercih Dönemi Ne Zaman Bitiyor? YKS Yerleştirme Sonuçları Ne Zaman Açıklanacak?
YKS Tercih Dönemi Ne Zaman Bitiyor? YKS Yerleştirme Sonuçları Ne Zaman Açıklanacak?