Bu 5 Önemli İpucuyla Fortnite Oyununda Daha Fazla Kazanabilirsiz

Son zamanların büyük beğeniyle oynanılan oyunların başında gelen Fortnite oyununda sürekli kazanmak istiyorsanız bu 5 ipucu sizin işinize yarayabilir.

Bu 5 Önemli İpucuyla Fortnite Oyununda Daha Fazla Kazanabilirsiz
Bu 5 Önemli İpucuyla Fortnite Oyununda Daha Fazla Kazanabilirsiz

Ünlü YouTuber Ali-A Fortnite oyununda sürekli kazanmanızı sağlayacak 5 önemli ipucu verdi. İşte o önemli ipuçları.

İndirmesi ve oynaması ücretsiz olan ve son günlerin en çok oynanılan mobil oyunların başında gelen Fortnite oyunu oynaması zevkli olan yapısı sayesinde oyun severlet tarafından çok seviliyor. Kazanmanın çok zor olduğu Fortnite oyununda sürekli kaybetmek bir yerden sonra sıkıcı bir hal alıyor. Ünlü YouTuber Ali-A oyun severlerin Fortnite oyununda kazanması için 5 önemli ipucu paylaştı. 

Ali-A’nın önemli bir uyarısı var. Oyun severlerin topladıkları eşyaların onları daha iyi bir oyuncu yapmayacağını ve bu kurallara uyulduğunda oyuncuların kesin kazanacakları yönünde bir şeyin söz konusu olmadığını belirtiyor. 

1.  Verimli Bir Şekilde İnşa Etmeyi Öğrenmek 

YouTuber Ali-A’nın aktardığı ilk önemli ipucuna göre oyundaki en iyi oyuncular inşa kısmında gerçekten başarılı olan oyunculardır. İnşa konusunda yavaş kalmanız durumunda bu sizin vurulmanıza neden olabilir. Eğer ki Fortnite oyununa yeni başladıysanız inşa konusunda kendinizi geliştirmenizde yarar var. 

2.   Mantıklı Yağma Yapmak 

Fortnite oyununda başarılı olmak istiyorsanız her zaman 5 silah bulundurmamaya dikkat etmeniz gerekiyor. Ali-A oyun severlerin 5 silah bulundurmaması gerektiğini belirtiyor ve bunun medkit, bandage ve korumalara ihtiyaçlarının da bulunacağını belirtiyor. 

3.   Kalan Rakiplerin Sayısını Sürekli Olarak Kontrol Etmek

Eğer ki inşa ve savaş konusunda kendinizi geliştirirseniz pek çok kez oyunun son kısmını görebilirsiniz. Bu noktada yapmanız gereken şey rakiplerinizin sayısını belli aralıklarla kontrol etmeniz. Çünkü oyunun son kısmında rakip sayısı stratejinizi belirlemeniz adım büyük önem taşıyor. Ufak bir alanda çok rakip oyuncu varken gördüğünüz rakip oyuncuyu öldürerek tüm gözlerin size dönmesinden sakınmak oyunda mantıklı bir strateji olabilir. Ayrıca tüm rakip oyuncuların konumlarını tespit ettikten sonra rakip oyuncuların konumuna göre yerinizi güncelleyebilirsiniz. 

4.   Fortnite Oyununu Oynamaya Devam Edin

Oyunu oynarken kazanmayı beklemeyin ve oynayarak kendinizi geliştirmeye devam edin. Eğer ki oyuna yeni başladıysanız oyunun sonuna geldiğinizde çatışmaya girmeden hayatta kalmaya odaklanmanızda yarar var. 

5.   Nişancılık Yeteneğinizi Geliştirmek Adına Yeni Oyunlar Oynayın

Fortnite oyununda nişancılık oldukça önemli. Bu sebeple nişancılık yeteceğinizi geliştirmek için diğer shooter oyunlarını oynayın. Call od Duty ve CS : GO oyunlarını oynayarak nişancılık yeteceğinizi geliştirebilirsiniz. 

 

 

fortnite youtube mobil oyun fortnite ipuçları
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
ahmet     2018-04-09 fortnite oyuncusu olarak yorumum : içerik laf olsun torba dolsun
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Öğretmenlere Müjde.. Ek Göstergeleri 3600'e Çıkarılıyor
Öğretmenlere Müjde.. Ek Göstergeleri 3600'e Çıkarılıyor
Merkez Bankası Yıl Sonu Dolar Beklentisi 5 Lira 43 Kuruş
Merkez Bankası Yıl Sonu Dolar Beklentisi 5 Lira 43 Kuruş