Vagner Love'dan Alanyaspor Başkanına Flaş Mesaj "Maaşlarımı Ödemiyor"

Beşiktaş'a transferi büyük oranda biten Alanyaspor'lu golcü vagner Love sosyal medya hesabından Alanyaspor Başkanını topa tuttu.

Vagner Love'dan Alanyaspor Başkanına Flaş Mesaj
Vagner Love'dan Alanyaspor Başkanına Flaş Mesaj Umut Aslan

33 yaşındaki Brezilyalı golcü Vagner Love'ın Beşiktaş'a transferinin bitmesine ramak kala Vagner Love'dan flaş bir açıklama geldi. Son zamanlarda adı Beşiktaş ile sıklıkla anılan Vagner Love, kendisi de Beşiktaş'a transfer olmak sitediği ve Alanyaspor'dan alacaklarını alamadığı gerekçesiyle bir süredir Alanyaspor ile idmanlara çıkmıyordu. Basında yer alan Beşiktaş'ın Vagner Love transferi ile ilgili bilgilere göre Beşiktaş Alanyaspor ile golcü oyuncunun tranferi konusunda anlaşmaya varmış ve 3 milyon 200 bin euro bonservis bedeli ödemeyi kabul etmişti. Öte yandan Alanyaspor'dan yaklaşık 900 bin euro alacağı bulunan Vagner Love'un Beşiktaş'a transferini kolaylaştırabilmek için bu alacaklarından feragat ettiği bilgisi de medyada söylenenler arasındaydı fakat bugün Vagner Love flaş bir açıklama yaptı ve Alanyaspor başkanı Hasan Çavuşoğlu'na sosyal medyadan mesaj gönderdi. 

İşte Vagner Love'un Alanyaspor Başkanı Hasan Çavuşoğlu'na sosyal medya üzerinden gönderdiği oı mesajın tam metni " Alanyaspor başkanı anlaşmamıza sadık kalmak istemiyor. Gecikmiş maaşlarımı ödemek istemiyor. Umarım sözleşme şartlarının farkındadır ve gereğini yerine getirir. Aksi takdirde, pazarlıklar sona erecek."

Öte yandan bugün Aytemiz Alanyaspor İkinci Başkanı Kamil Köseoğlu, 33 yaşındaki Brezilyalı golcü futbolcunun, Beşiktaş'a transfer olmak için 900 bin euro'luk alacağından vazgeçtiğini açıklamış "Bizim için de, Beşiktaş için de hayırlı olsun. İyi bir transfer oldu bizim için de. Vagner Love'ın alacaklarından vazgeçtiği doğru. 900 bin euro alacağı vardı ondan vazgeçti. İmzaları attık, kulübe gönderdik. Bazı şeyleri Beşiktaş Kulübü açıklarsa daha iyi olur. İki tarafa da hayırlı olsun. Dünya yıldızı bir oyuncuyu Beşiktaş'a vermekten mutluluk duyuyoruz" ifadelerini kullanarak bu transferin resmi ağızdan da ilk defa açıklanmasını sağlamıştı.
 

vagner love açıklama vagner love alanyaspor başkanı mesajı vagner love instagram
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Öğretmenlere Müjde.. Ek Göstergeleri 3600'e Çıkarılıyor
Öğretmenlere Müjde.. Ek Göstergeleri 3600'e Çıkarılıyor
Merkez Bankası Yıl Sonu Dolar Beklentisi 5 Lira 43 Kuruş
Merkez Bankası Yıl Sonu Dolar Beklentisi 5 Lira 43 Kuruş