Şenol Güneş "Caner'e Ceza Vermeyeceğim Ama Federasyon 6 Maç Verebilir"

Beşiktaş teknik direktörü Şenol Güneş yaptığı basın toplantısında Bayern Münih maçından Fenerbahçe maçına ve Caner Erkin olayına kadar önemli açıklamalarda bulundu.

Şenol Güneş
Şenol Güneş Umut Aslan

Beşiktaş'ın tecrübeli ve başarılı teknik direktörü Şenol Güneş Beşiktaş'ın Ümraniye Nevzat Demir Tesisleri'nde bir basın toplantısı düzenledi ve basın mensuplarının sorularını yanıtladı. Önemli  açıklamalar yapan Beşiktaş'ın teknik direktörü Şenol Güneş'ın konuşmalarından satır başları şöyle..

Bayern Maçı İçin Herkesten Özür Diliyoruz

Bayern Münih karşısında ilk maçta aldığımız sonuç bizim için hayal kırıklığı oldu. Tur için umudumuzun çok az olduğunu veya hiç olmadığını söyleyebiliriz.Fair play çerçevesi içerisinde iyi mücadele ettik. Bayern maçı skoru için herkesten özür diliyoruz Bu yarışta başından itibaren takımımızı ve ülkemizi iyi temsil etitğimizi düşünüyoruz. Bu üçüncü defa kaybımız oldu. Sporting, Dinamo Kiev ve Bayern Münih. Ülkenin daha büyük başarılara layık olduğunu biliyoruz. Nereden nereye geldiğimizi çok iyi biliyoruz, nereye geleceğimizi de biliyoruz. Beklentileri yükselttiğimizi de biliyoruz. Bir günde buraya gelinmedi. Zamanla olan bir işti. Nereden Bayern Münih'e kadar geldiğimizi hepiniz daha iyi biliyorsunuz. Bu işi yaparken tabi hatalar da yaptık. Ligde veya Şampiyonlar Ligi'nde hep sahanın içinde kaldık. Bizi saha dışına çıkarmak isteyenlerin kendi insanımız olmasından üzüntü duyuyoruz.

Süper Ligde Yenemeyeceğimiz Takım Yok

Geçmişe değil, geleceğe bakacağız. Kötü sonuçlara da bakacağız. Sağduyulu bir şekilde lige ve kupaya devam edeceğiz. Şampiyonlar Ligi'nde ilerilere gitmek bizim için iyi ve zor bir hedefti. Şenol Güneş: Şampiyonlar Ligi'nde daha yüksek yerlere gelmeyi isterdik. Ama henüz oralara ait olmadığımızı daha önce de söylemiştim. Dünya Kupası için de aynıları söylenmişti. Hayırlı olsun Dünya Kupası Türkiye'ye.  Ligde yenemeyeceğimiz hiçbir takım yok.

Caner'e Ben Ceza Vermeyeceğim TFF Verebilir

Caner Erkin ile ilgili yazılanlar var. Caner bocalıyordu. Çıkarken kendisinin iyi olduğunu söyledi. Elini kaldırdıysa doğru değil. Zaten elini kaldırdı diye 3 maç ceza alabilir. Federasyon 6 verebilir. Kirli ağızla konuşmaya ceza vermiyorlar, ben ona vermeyeceğim

şenol güneş basın toplantısı caner erkin ceza
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Öğretmenlere Müjde.. Ek Göstergeleri 3600'e Çıkarılıyor
Öğretmenlere Müjde.. Ek Göstergeleri 3600'e Çıkarılıyor
Merkez Bankası Yıl Sonu Dolar Beklentisi 5 Lira 43 Kuruş
Merkez Bankası Yıl Sonu Dolar Beklentisi 5 Lira 43 Kuruş