Milli Takımın Sponsoru, "Voonka"

Voonka marka olarak, Türkiye Basketbol Milli takımlarının resmi vitamin ve mineral sponsoru oldu.

Milli Takımın Sponsoru,
Milli Takımın Sponsoru, Fatih Kaya

Sağlıklı, doğal içecekler üreten, insanlara sağlıklı bir yaşam sağlamak amacıyla yola çıkan Voonka, Türkiye Basketbol Milli Takımları’nın resmi vitamin ve mineral sponsorluğu töreni için düzenlenen basın toplantısı, İstanbul’da yapıldı.

Wyndham Grand İstanbul Levent Oteli - Hezarfen Salonu’ndaki imzatöreni, Türkiye Basketbol Federasyonu Başkanı (TBF) Hidayet Türkoğlu ve Voonka Yönetim Kurulu Başkanı Kadir Keçelioğlu’nun katılımıyla gerçekleşti.

Voonka’nın Türkiye Basketbol Milli Takımları’nın resmi vitamin ve mineral sponsoru olduğu basın toplantısında konuşma yapan TBF Başkanı Hidayet Türkoğlu, “Toplumumuzda basketbolun en sevilen sporların başında gelmesi, ailelerin hem tribünde hem de ekranları başında verdikleri destek, bizi daha iyi işler yapmak için cesaretlendiriyor. %100 yerli sermeye ile kurulan ve kendisine uluslararası hedefler koyan besin destek markası Voonka’nın, Basketbol Milli Takımlarımızın tedarik sponsoru olduğunu açıklamaktan memnuniyet duyuyoruz. Voonka ile yaptığımız 3 yıllık anlaşmanın hayırlı uğurlu olmasını diliyorum” dedi.

Voonka Yönetim Kurulu Başkanı Kadir Keçelioğlu da Türkiye Basketbol Milli Takımları’nın resmi vitamin ve mineral sponsoru olmaları ile ilgili konuşmasında, “Böyle bir organizasyonun içinde Voonka olarak yer almak ve federasyonumuzun Türkiye’nin basketbol geleceğini tasarlamasına destek olmak bize büyük mutluluk ve gurur vermektedir. Türkiye Basketbol Federasyonu ile artarak devam edeceğine inandığımız bu iş birliğinden gurur duyduğumuzu ifade ederken, tüm kategorilerde hem kadın, hem erkek basketbol milli takımlarımıza başarılar diliyorum.”

voonka basketbol federasyonu hidayet türkoğlu kadir keçelioğlu Wyndham Grand İstanbul Levent Oteli
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Kurban Bayramı Namaz Saati Kaçta? İstanbul, Ankara, İzmir Kurban Bayramı Namazı Saatleri
Kurban Bayramı Namaz Saati Kaçta? İstanbul, Ankara, İzmir Kurban Bayramı Namazı Saatleri
Android 9 Pie Güncellemesi Alacak Olan Akıllı Telefonlar
Android 9 Pie Güncellemesi Alacak Olan Akıllı Telefonlar