Mehmet Ekici Beşiktaş İle Görüşüyor!

Trabzonspor Başkan Yardımcısı Önder Bülbüloğlu, transfer gündemi hakkında önemli açıklamalarda bulundu.

Mehmet Ekici Beşiktaş İle Görüşüyor!
Mehmet Ekici Beşiktaş İle Görüşüyor!

Trabzonspor Başkan Yardımcısı Önder Bülbüloğlu, transfer gündemi hakkında önemli açıklamalarda bulundu.Transfer gündemiyle ilgili özel TV programında açıklama yapan Önder Bülbüloğlu Fenerbahçe'nin renklerine katmak istediği Mehmet Ekici'nin Beşiktaş'la da görüştüğünü açıkladı.

Trabzonspor Başkan Yardımcısı Önder Bülbüloğlu, "Mehmet Ekici sevdiğimiz bize değer katan bir oyuncu. İsteyen kulüpler var. Fenerbahçe konusunda anlaşmıştık, Aatif'in takası kabul etmemesi bu transferi öteledi. Beşiktaş ile de görüşmemiz oldu. Bizimde alacağımız oyuncularla anlaşmamız gerekiyor. Şu anda Mehmet giderse kulübe maddi menfaat sağlanmalı. İlk planda Tolgay Arslan'ı talep ettik. Tolgay dışında, Kerim Frei ve Olcay Şahan gündemimize geldi. Kerim konusunda anlaşma sağlanamadı. Beşiktaş, Tolgay'ı vermek istemiyor. Olcay'ı bütün haklarıyla istiyoruz. Görüşmelerimiz devam ediyor. Aatif, Fenerbahçe olmazsa ülke dışında başka takıma gitmek istiyor. Bu hafta içerisinde bu konular netleşecektir. Carl Medjani transferinde şu anda net bir gelişme yok. Kendisi Antalya'da, ama kesin anlaştığımızı söyleyemem

Akhisar ile görüşme yapıldı. Rodallega Trabzonspor'a çok yakın, Mustafa Yumlu konusu doğru. Gitme olasılığı yüksek. Caceres de ilgilendiğimiz bir oyuncu, fakat hiçbir transferimizde net bir şey yok. Fatih Tekke sportif direktörlük kursuna Trabzonspor adına katıldı. Görev konusuna oturup karar vereceğiz" diye konuştu.

mehmet ekici trabzonspor beşiktaş fenerbahçe
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Facebook'ta 'Paralı' Dönem Başlıyor
Facebook'ta 'Paralı' Dönem Başlıyor
Kılıçdaroğlu: İnce Seçilirse İstifa Edecek
Kılıçdaroğlu: İnce Seçilirse İstifa Edecek