Medipol Başakşehir : Mossoro Takımda Kalmak İstiyorum!

Şu anda kazanılmış hiçbir şey yok. Sadece bir ilk yarı var. Daha bu sezonun ikinci yarısı da var, Ve eğer ilk yarıda yaptıklarımızı takılırsak onları düşünürsek ve bunlarla yetinirsek futbolda her şey mümkün sonuçta çok çabuk değişebiliyor puanlar çok çabuk değişebiliyor. O yüzden bu saatten sonra bizim daha fazla çalışmak ve istemektir.

Medipol Başakşehir : Mossoro Takımda Kalmak İstiyorum!
Medipol Başakşehir : Mossoro Takımda Kalmak İstiyorum!

Şuanda herhangi bir şey konuşulmadı tabi ki hala 5-6 aylık sözleşmem var. Ama şuandaki kontratımın durumu beni hiçbir şekilde etkilemiyor. Ben aynı şekilde aynı tempo ile çalışmalarıma devam ediyorum.

Burada kalmak isterim ama bu iki tarafın söz konusu yönetimin ve başkanında beni istemesi lazım, bana kalsa Medipol Başakşehir’de kalmak isterim.

Sezon başladığında özellikle 4-5 hafta muhtemelen herkes bu alınan sonuçların şans eseri alındığını düşündü. Kimisi bize bu sonuçları alacağımıza ihtimal bile vermiyordu. Ama şuanda baktığımızda 16 hafta geçti ve bunun şans eseri olmadığını, tesadüf eseri olmadığını gösterdik. Ama artık insanlar daha farklı hazırlanıyor ve daha farklı gözlerle bakıyorlar. Bizim tek yapmamız gereken aynı ciddiyet ve aynı tempomuzla ikinci yarıda sürdürmektir.

Puan tablosuna bakarsanız eğer bu rakipler olarak 3 büyükler diye adlandırmamız Galatasaray, Beşiktaş ve Fenerbahçe gözüküyor puan tablosunda, Ama ilerleyen haftalar da her şey olabilir. Bizde bu yarışın gerisinde kalmak istemiyoruz, İlk yarıda yakaladığımız başarıyı İkinci yarıda devam ettirmek istiyoruz. Tahminim bu yarış son haftalara göre devam edecektir.

Geçtiğimiz sezona baktığımızda Beşiktaş ve Fenerbahçe son ana kadar bu yarışın içindelerdi, sonra Beşiktaş bir adım daha önce çıktı. Bu yarış sadece Beşiktaş ve Fenerbahçe arasında geçti geçen sezon. Ama bu yarış diğer 3 büyük takımlara baktığımız zaman herkesin şansı aynı. Bu yarış son haftada belli olacaktır.

medipol başakşehir mossoro
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Facebook'ta 'Paralı' Dönem Başlıyor
Facebook'ta 'Paralı' Dönem Başlıyor
Kılıçdaroğlu: İnce Seçilirse İstifa Edecek
Kılıçdaroğlu: İnce Seçilirse İstifa Edecek