Kasımpaşa Tenik Direktörü Kemal Özdeş'den Şok Bir İstifa

Vodafone Park'ta oynanan Beşiktaş-Kasımpaşa maçı Beşiktaş'ın 2-1'lik galibiyeti ile sona erdi. Kasımpaşa teknik direktörü Kemal Özdeş maç sonunda verdiği röportajda istifa ettiğini duyurdu.

Kasımpaşa Tenik Direktörü Kemal Özdeş'den Şok Bir İstifa
Kasımpaşa Tenik Direktörü Kemal Özdeş'den Şok Bir İstifa Umut Aslan

Vodafone Park'ta oynanan Beşiktaş-Kasımpaşa maçı Beşiktaş'ın 2-1'lik galibiyeti ile sona erdi. Kasımpaşa teknik direktörü Kemal Özdeş maç sonunda verdiği röportajda istifa ettiğini duyurdu. Gelen iddialara göre Kasımpaşa futbol kulübü sahibi olan Turgay Ciner, Beşiktaş maçının bitiminde teknik direktör Kemal Özdeş ile bir konuşma gerçekleştirerek ayrılması gerektiğini bildirdi..

Beşiktaş'ın 2-1 yendiği karşılaşma sonrasında yayıncı kuruluş muhabiri röportaj vermek üzere mikrofonu Kasımpaşa teknik direktörü Kemal Özdeş'e uzattı. Kemal Özdeş'in maçla ilgili konuşacağı beklenirken, Kemal Özdeş sürpriz bir şekilde şok bir kararla istifa ettiğini duyurdu. Kasımpaşa teknik direktörü Kemal Özdeş yayıncı kuruluşa yaptığı açıklamada "Bugün futbol konuşmak istemiyorum.  Bugün Kasımpaşa Kulübü ile 50. maçımıza çıktık. Oyunumuz nedeniyle sürekli eleştiriliyorduk. Başkanımızla konuştuktan sonra oyuncularıma bundan sonra birlikte olmayacağımızı söyledim. Oyuncularıma, yönetimimize ve camiamıza teşekkür ediyorum. Burada güzel günler geçirdim. Bugün bu güzel maçtan sonra futbol konuşmak isterdim. Ama bunları konuşmak zorunda kalıyoruz. Kadro kalitemi ve derinliğini eleştirmiyorum. Benim görevim elimdekilerle bir şeyler yapmak. Buradan kırgın da ayrılmıyorum. Burada geçirdiğim her günü güzel hatırlayacağım. Mutlu ayrılıyorum. Kasımpaşa'nın kapısının bana her zaman açık olduğunu biliyorum" diyerek hüzünlü bir şekilde istifa ettiğini açıkladı.

kemal özdeş istifa kasımpaşa teknik direktörü beşiktaş kasımpaşa
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Öğretmenlere Müjde.. Ek Göstergeleri 3600'e Çıkarılıyor
Öğretmenlere Müjde.. Ek Göstergeleri 3600'e Çıkarılıyor
Merkez Bankası Yıl Sonu Dolar Beklentisi 5 Lira 43 Kuruş
Merkez Bankası Yıl Sonu Dolar Beklentisi 5 Lira 43 Kuruş