Karabükspor, Kage İle Anlaştı

Kardemir Karabükspor Herve Kage ile 1,5 yıllık sözleşme imzaladı.

Karabükspor, Kage İle Anlaştı

Süper Lig takımlarından Kardemir Karabükspor, KV Kortrijk forması giyen Herve Kage ile 1,5 yıllık sözleşme imzaladı.

Karabükspor Kulübü Başkanı ziya Ünsal, Belçika 1. Lig takımlarından KV Kortrijk’ten yapılan transferin tamamlandığını ve Herve Kage’yi renklerine kattıklarını açıkladı.

Birçok oyuncu ile ilgilendiklerini belirten Kulüp Başkanı Ziya Ünsal,  devre arasında transfer çalışmalarına ağırlık verdiklerini söyledi.

Karabükspor’un geleceği üzerine plan yaptıklarını kaydeden Ünsal, tranfer çalışmalarını bu doğrultuda yürüterek kulübün geleceğini etkilediğini düşündükleri bazı oyuncularla yollarını ayırdıklarını söyledi.  

Transfer çalışmaları konusunda açıklamalarda bulunan Başkan Ziya Ünsal; “ Karabükspor için en iyi yapabileceklerimizi değerlendiriyoruz.  Devre arasında transfer çalışmalarımız devam ediyor. En iyi transferleri yapmaya çaba gösteriyoruz” dedi.

An itibariyle oyuncu ile görüşmelerin belli noktaya geldiğini belirten Başkan Ziya Ünsal, “Demir Grup Sivaspor’dan Leandrinho ve Ergin Keleş ile görüşmelerimiz belli noktaya geldi. Herve Kage ile sözleşmeyi imzaladık ve takımımıza kattığımız Kage 1,5 yıl Karabükspor forması giyecek. Kage’nin takıma katkı vereceğini düşüncesindeyiz. Daha öncede İsveçli Adam Stahl ile anlaşma sağlayarak takımımıza katmıştık. Kampta şu anda denediğimiz iki tane yabancı oyuncu var. Teknik heyetimiz uygun gördüğü takdirde o yabancıları da takıma katmayı düşünüyoruz” dedi.

Başkan Ziya Ünsal takımda yollarını ayırdıkları oyuncularla ilgili açıklamalarda bulundu. Başkan Ünsal; “Ahmet Şahin, Yatabare, İlhan Depe, Barış Başdaş, Ceyhun Gülselam ve Seleznov ile sözleşmeyi fesih ederek yollarımızı ayırdık. Transfer sezonu sonuna kadar arayışlarımız ve çalışmalarımız devam edecek. İnşallah önümüzdeki sezon Karabükspor’un lehine olacak” dedi. 

Herve Kage Karabükspor transfer Karabükspor kimi transfer etti
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Rus Lideri Putin Soğuk Havada Göle Girdi ve Yıkandı
Rus Lideri Putin Soğuk Havada Göle Girdi ve Yıkandı
Yok Böyle Canilik, 9 Aylık Bebeği Öldürdü!
Yok Böyle Canilik, 9 Aylık Bebeği Öldürdü!