İstanbul Uluslararası Su Sporları Festivali Başlıyor

İstanbul Büyükşehir Belediyesi iştiraki Spor İstanbul tarafından düzenlenen 4.Uluslararası Su Sporları Festivali, 25 ülkeden 9 ayrı branşta 2500 sporcuyu bir araya getirecek.

İstanbul Uluslararası Su Sporları Festivali Başlıyor
İstanbul Uluslararası Su Sporları Festivali Başlıyor Hilal Mert

İstanbul Büyükşehir Belediyesi iştiraki Spor İstanbul’un, İstanbul Büyükşehir Belediyesi Gençlik ve Spor Müdürlüğü ve ilgili 6 federasyonla işbirliği ile gerçekleştirilen ve bu yıl 4. kez düzenlenecek olan Uluslararası Su Sporları Festivali İstanbul Maltepe Orhangazi Şehir Parkı’nda 40 bin metrekarelik bir alan üzerinde gerçekleştirilecek.

Hem sporun birleştirici gücünü bir kez daha gösterecek, hem de İstanbulluların keyifli bir hafta sonu geçirmesine imkan tanıyacak olan bu festival, İlk kez bu yıl uluslararası statü kazandı. Festivale, Rusya, İspanya, Arjantin, Almanya ve İngiltere gibi 25 ülkeden 130’u yabancı uyruklu olmak üzere 2500 sporcu katılacak. Her sene çıtanın bir üste çıkarıldığı festivalde 9 ayrı branşta ulusal ve uluslararası yarışlar ve turnuvalar düzenlenecek.

4.Uluslararası Su Sporları Festivali’nde; yüzme yarışı, dragon boat yarışları, kürek yarışı, yelken yarışı, sualtı yarışı, fly board şampiyonası, su jeti şampiyonası, çocukların ve engellilerin de su sporlarında kendilerini gösterdikleri monopalet yarışı ve su topu turnuvasında sporcular yarışacaklar. Kıyasıya mücadelelerin yaşanacağı her bir yarış için ödüller verilecek.

4.Uluslararası Su Sporları Festivali 8-9 Eylül tarihleri arasında yapılacak...

İstanbul Büyükşehir Belediyesi 4.Uluslararası Su Sporları Festivali sporcu Su Sporları
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
YKS Tercih Dönemi Ne Zaman Bitiyor? YKS Yerleştirme Sonuçları Ne Zaman Açıklanacak?
YKS Tercih Dönemi Ne Zaman Bitiyor? YKS Yerleştirme Sonuçları Ne Zaman Açıklanacak?
La Casa De Papel 3. Sezon Bölümleri Yayınlandı
La Casa De Papel 3. Sezon Bölümleri Yayınlandı