Haydi Hayırlısı...

A Milli Bayan Voleybol Takımı, FIVB Voleybol Milletler ligi maçları için, Amerika Birleşik Devletleri’ne hareket etti.

Haydi Hayırlısı...
Haydi Hayırlısı...

Başantrenör Giovanni Guidetti yönetiminde 2018 sezonu için hazırlıklarına İstanbul’da başlayan A Milli Bayan Voleybol Takımı, Belçika’da oynadığı hazırlık karşılaşmalarının ardından, FIVB Voleybol Milletler Ligi ilk ayak karşılaşmalarını oynamak üzere bugün A.B.D.’ye hareket etti.

Bayan Milliler, 2018 yılındaki ilk ciddi sınavını daha önceki adıyla Dünya Grand Prix olarak bilinen ve bu yıl ilk kez yeni formatıyla düzenlenecek FIVB Voleybol Milletler Ligi’nde Türkiye’yi temsil edecek.

Uluslararası Voleybol Federasyonu tarafından ilki düzenlenen Voleybol Milletler Ligi, toplam 5 gruptan oluşuyor. 5 hafta boyunca oynanacak karşılaşmaların ardından genel sıralamada ilk 5’e girecek olan ülkeler ve finallere ev sahipliği yapacak ülke olan Çin, FIVB Voleybol Milletler Ligi Finalleri’ne katılma hakkı elde edecek. Voleybol Milletler Ligi Finalleri, 27 Haziran  1 Temmuz 2018 tarihleri arasında Çin’in Nanjing şehrinde oynanacak.

A Milli Bayan Voleybol Takımı, toplam 5 gruptan oluşan Voleybol Milletler Ligi’nin ilk haftasında 15 - 17 Mayıs 2018 tarihlerinde, A.B.D.’nin Lincoln şehrinde forma giyerek mücadele edecek. Bayan Milliler, karşılaşmalarını Lincoln şehrinde bulunan Devaney Center’da oynanacak.

Millerimizin maç programı şu şekilde:
15 Mayıs 2018, Salı - TSİ 01.00 Türkiye – İtalya
16 Mayıs 2018, Çarşamba - TSİ 03.30 Türkiye – A.B.D.
17 Mayıs 2018, Perşembe - TSİ 01.00 Türkiye – Polonya

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Öğretmenlere Müjde.. Ek Göstergeleri 3600'e Çıkarılıyor
Öğretmenlere Müjde.. Ek Göstergeleri 3600'e Çıkarılıyor
Merkez Bankası Yıl Sonu Dolar Beklentisi 5 Lira 43 Kuruş
Merkez Bankası Yıl Sonu Dolar Beklentisi 5 Lira 43 Kuruş