Fenerbahçe'ye Otobüs Cezası

Süper Lig'de son olarak Akhisarspor'a 3-0 ile yenilen Fenerbahçe düşme potasına girince Ali Koç takıma cezayı kesti. Fenerbahçe oyuncuları ve teknik heyeti İstanbul'a uçak yerine otobüs ile dönecek. Ayrıca izinler iptal edildi..

Fenerbahçe'ye Otobüs Cezası
Fenerbahçe'ye Otobüs Cezası Umut Aslan

Süper Lig'de son olarak Akhisarspor'a 3-0 ile yenilen Fenerbahçe düşme potasına girince Ali Koç takıma cezayı kesti. Fenerbahçe oyuncuları ve teknik heyeti İstanbul'a uçak yerine otobüs ile dönecek. Fenerbahçeli oyunculara verilen ceza otobüs ile sınırlı kalmadı. Başkan Ali Koç normal şartlar altında maç sonrası günü izinli olan futbol takımının izinlerini iptal etti. Fenerbahçe'nin Akhisarspor'a 3-0 yenilerek tarihinde ilk kez ligin 15. haftasında küme düşme hattına gerilemesinin ardından başkan Ali Koç'un çok sinirlendiği ifade edildi. Öyle ki, Ali Koç'un soyunma odasına inerek takıma, ceza olarak otobüsle İstanbul'a döneceklerini söylediği öğrenildi. Futbolcularla beraber sportif direktör Damien Comolli de takım otobüsüne bindi. Yöneticilerse kendilerine ayrılan özel bir minibüsle İzmir Havaalanı'na hareket etti. Takım otobüsünün TSİ 02.30 civarında Samandıra'da olması bekleniyor. 

Fenerbahçeli Futbolcuların İzinleri De İptal

Öte yandan, normal şartlar altında yarın izinli olan futbolcuların izinleri de iptal edildi.

Ali Koç Otobüs'ün En Önüne Oturmalıydı

Fenerbahçeli spor yorumcusu Rıdvan Dilmen, Ali Koç'un takıma İstanbul'a otobüsle dönme cezası vermesinin ardından, "Ali Koç otobüsle dönme gibi bir karar aldıysa en öne kendisi oturmalıydı." dedi.

Dilmen ayrıca, "İçişleri Bakanlığı'ndan rica ediyorum, Fenerbahçe otobüsü için İstanbul'a kadar önlem alsınlar. İstanbul'a gidene kadar birçok ilçeden geçiyorsun. Hani deplasmanlarda taşlanan Fenerbahçe var ya, bu defa kendi taraftarı taşlar." diye uyarıda bulundu.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
YKS Tercih Dönemi Ne Zaman Bitiyor? YKS Yerleştirme Sonuçları Ne Zaman Açıklanacak?
YKS Tercih Dönemi Ne Zaman Bitiyor? YKS Yerleştirme Sonuçları Ne Zaman Açıklanacak?
La Casa De Papel 3. Sezon Bölümleri Yayınlandı
La Casa De Papel 3. Sezon Bölümleri Yayınlandı