Fenerbahçe'den Şok Kadro Dışı Kararı

Fenerbahçe kulübünde yer yerinden oynuyor. Volkan Demirel, Aatıf Chahechouhe ve Nabil Dirar süresiz olarak kadro dışı bırakıldı. İşte detaylar..

Fenerbahçe'den Şok Kadro Dışı Kararı
Fenerbahçe'den Şok Kadro Dışı Kararı Umut Aslan

Fenerbahçe, Volkan Demirel, Aatıf Chahechouhe ve Nabil Dirar'ın süresiz kadro dışı bırakıldığını açıkladı. Fenerbahçe'nin resmi internet sitesinden yaptığı açıklamanın tam metni ise şu şekilde;

"Kulübümüz, sezon başından bugüne kadarki gelişmeler ile ilgili olarak yaptığı değerlendirmeler sonucunda;

- Futbol A Takımımız teknik heyetinden Turgay Altay, Murat Öztürk ve Alper Aşçı ile yollarını ayırma kararı almıştır.

- Aynı zamanda, Futbol A Takımımız oyuncularından Volkan Demirel, Aatif Chahechouhe ve Nabil Dirar'ın da süresiz olarak kadro dışı bırakılmasına karar verilmiştir.

Gereken hallerde Kulübümüzün yeniden yapılanma hedefleri doğrultusunda benzer inisiyatif ve tasarrufların sürebileceğini ve lüzum halinde alınan kararlar ile ilgili kamuoyunun gerekli ölçü ve şekilde aydınlatılacağını önemle bildiririz.."

Ali Koç Kadro Dışı Kararının Sinyalini Vermişti

"Fenerbahçe'de değişime direnenler var" diyen Ali Koç, kadro dışı operasyonunun şifrelerini önceden vermişti.  Fenerbahçe Başkanı Ali Koç geçtiğimiz günlerde yaptığı açıklamada, "Değişime direnenler var" şeklinde bir ifade kullanmıştı. Bu sözlerden kısa süre sonra kadro dışı kararının gelmesi Ali Koç'un böyle bir hazırlığı olduğu şekline yorumlandı. Bu kararın Ali Koç ve sportif direktör Comolli tarafından ortak verildiği, Phillip Cocu'nun kararda bir tasarrufu olmadığı da gelen bilgiler arasında.

Sosyal Medyadan Tepki

Öte yandan Fenerbahçe'de Volkan Demirel, Aatif Chahechouhe ve Nabil Dirar’ın süresiz olarak kadro dışı bırakılması sosyal medyayı salladı. Fenerbahçeli taraftarlar Volkan Demirel'in kadro dışı kalmasına tepki gösterdi. 

volkan demirel kadro dışı Aatıf Chahechouhe ve Nabil Dirar kadro dışı bırakıldı fenerbahçe son dakika haberleri ali koç tepki
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Kadir Gecesi Ne Zaman? 2019 Ramazan Bayramı Ne Zaman? Kurban Bayramı Ne Zaman? Kaç Gün?
Kadir Gecesi Ne Zaman? 2019 Ramazan Bayramı Ne Zaman? Kurban Bayramı Ne Zaman? Kaç Gün?
Öğretmenlere Müjde.. Ek Göstergeleri 3600'e Çıkarılıyor
Öğretmenlere Müjde.. Ek Göstergeleri 3600'e Çıkarılıyor