Emre Çolak Galatasaray'ı Es Geçti

​Deportivo La Coruna'dan Suudi Arabistan ekibi Al-Wahda'ya transfer olan Emre Çolak, Instagram hesabından yayınladığı veda mesajında Galatasaray'ın adını anmadı. Çolak, Suudi Arabistan'a transferini veda mesajı ile belirtirken, kullandığı ''tek bir kulüp'' ifadesini kullanması ve Galatasaray’ın ismini belirtmemesi dikkat çekti.

Emre Çolak Galatasaray'ı Es Geçti
Emre Çolak Galatasaray'ı Es Geçti

Deportivo La Coruna'dan Suudi Arabistan ekibi Al-Wahda'ya transfer olan Emre Çolak, Instagram hesabından yayınladığı veda mesajında Galatasaray'ın adını anmadı. Çolak, Suudi Arabistan'a transferini veda mesajı ile belirtirken, kullandığı ''tek bir kulüp'' ifadesini kullanması ve Galatasaray’ın ismini belirtmemesi dikkat çekti.

Al-Wahda ile 3 yıllık sözleşme imzalayan Emre Çolak, yıllık 4 milyon Euro kazanacak.

Emre Çolak'ın Instagram hesabından yaptığı açıklama:

"İki sene önce A Coruña'ya gelmek için yola çıktığımda, evimden ilk kez ayrılıyordum. Sekiz yaşından 25 yaşına kadar tek bir kulüpte oynayan, yalnızca bir şehirde yaşayan bir genç için büyük karardı. Evden ilk kez ayrıldığınızda, gittiğiniz yeri yadırgayabilirsiniz; hemen kabullenemeyebilirsiniz. Yanınızda evinizden uzak kaldığınızı size hissettirmeyen, ihtiyaç duyduğunuz her an yardımınıza koşacak insanların olması gerekir. Böylece yeni evinizde bir yerinizin olduğunu bilirsiniz, tıpkı Deportivo La Coruña'daki gibi. Geride kalan iki senede bu ayrıcalığı bana yaşatan ve beni evimde hissettiren herkese çok teşekkür ederim. Gönül isterdi ki, hep birlikte daha büyük başarılar yaşayalım; ama maalesef futbolda bu gibi tecrübeler de var. Artık Dépor'u biraz daha uzakta, gönülden bir taraftar olarak destekleyeceğim. İnanıyorum ki; Súper Dépor, en kısa zamanda hak ettiği yere geri dönecek ve Riazor'da büyük zaferler yeniden yaşanacak. Sizinle birlikte olmak benim için çok özeldi. El Turco, sizi seviyor."

Galatasaray emre çolak deportivo ispanya arabistan al-wahda transfer
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Merkez Bankası Faiz Kararı Sonrası Piyasalar
Merkez Bankası Faiz Kararı Sonrası Piyasalar
YKS Tercih Dönemi Ne Zaman Bitiyor? YKS Yerleştirme Sonuçları Ne Zaman Açıklanacak?
YKS Tercih Dönemi Ne Zaman Bitiyor? YKS Yerleştirme Sonuçları Ne Zaman Açıklanacak?