Cenk Tosun İmzayı Attı

Everton Kulübü Cenk Tosun'un İmzayı attığını duyurdu.

Cenk Tosun İmzayı Attı
Cenk Tosun İmzayı Attı

İngiliz Kulübü Everton Cenk Tosun ile sözleşme imzaladığını açıkladı.

Sağlık kontrollerinin tamamlanmadığı nedeniyle yarın yapılacağı duyurulan Cen Tosun'un imza töreni yapıldı. Açıklama  İngiliz Kulübü Everton'dan geldi. Premier Lig takımlarından Everton, Cenk Tosun'u 28 milyon Euro'ya Beşiktaş'tan transfer ettiğini resmen açıkladı. 

Cenk Tosun ile sözleşmenin imzalandığını duyuran kulüp görüntüleri resmi sitesinden paylaştı.

İngiliz Takımı Everton ile 4, 5 yllık sözleşme imzalayan yıldız golcü Haziran 2022 sonuna kadar, Everton forması giyecek. 

Cenk Tosun evertontv'a verdiği demeçte, "Everton oyuncusu olmak çok güzel.  Burada olmaktan ve mutluluk duyduğum için mutluyum. Everton için en kısa sürede oynamaktan gerçekten heyecan duyuyorum. Everton, büyük bir geçmişi olan ve büyük bir kültüre sahip harika bir kulüp. Hayranlara ben olduğum oyuncuyu göstermek için sabırsızlanıyorum.

Becerilerimi buraya getirdim ve herkes ne tür bir oyuncuyu göreceğim. Everton için Premier Lig'de iyi bir oyuncu olabileceğime inanıyorum.

Premier League güçlü bir lig, biliyorum, bu yüzden kendi fiziksel gücüm bana yardımcı olacak. Aynı zamanda iki ayağını da aynı şekilde kullanabilirim ve kutuda iyi bir forvet olduğumu düşünüyorum.

Takım arkadaşlarımla antrenman yapmak ve onları tanımak için gerçekten sabırsızlıkla bekliyorum ve elbette en kısa sürede oynamak istiyorum. Tottenham oyunu elimde olan ilk oyun olacak ve zaten çok heyecanlıyım.

Yeni takım arkadaşlarımla çalışmaktan gerçekten heyecan duyuyorum çünkü Everton'da gerçekten büyük isimler var, büyük oyuncular var. Onlarla oynamaktan ve onlardan öğrenmekten heyecan duyuyorum, Wayne Rooney gibi oyuncular ve burada sahip olduğum çok iyi yaratıcı oyunculardan da. Bana gol atmamda yardımcı olabilirler.

Everton'un Türkiye'den oyunlarını hep izlediğim gibi adamları da biliyorum, bu yüzden takım hakkında daha önce bir şeyler biliyorum zaten. Umarım benim için bir çok yardımcı olabilir" diye konuştu.

 

Cenk Tosun İmza Töreni Cenk Tosun yeni takımı
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Öğretmenlere Müjde.. Ek Göstergeleri 3600'e Çıkarılıyor
Öğretmenlere Müjde.. Ek Göstergeleri 3600'e Çıkarılıyor
Merkez Bankası Yıl Sonu Dolar Beklentisi 5 Lira 43 Kuruş
Merkez Bankası Yıl Sonu Dolar Beklentisi 5 Lira 43 Kuruş