Beşiktaşlı Taraftarlardan Twitter'da Lig TV Tepkisi

Beşiktaşlı taraftarlar Lig Tv üyeliklerini iptal etmek için sosyal medya Twitter'dan bir kampanya başlattı. #ligtvleriptalBeşiktaşlılar hashtag'i top trend olma yolunda ilerliyor.

Beşiktaşlı Taraftarlardan Twitter'da Lig TV Tepkisi
Beşiktaşlı Taraftarlardan Twitter'da Lig TV Tepkisi Umut Aslan

Beşiktaşlı taraftarlar Lig Tv üyeliklerini iptal etmek için sosyal medya Twitter'dan bir kampanya başlattı. #ligtvleriptalBeşiktaşlılar hashtag'i top trend olma yolunda ilerliyor. Beşiktaşlı taraftarlar  Süper Lig'in yayıncı kuruluşu olan eski adıyla Lig Tv yeni adıyla Bein Sports'u boykot kampanyası başlattı. Twitter üzerinden yayılan boykot kampanyasına destek büyüyor.

İşte Beşiktaşlı taraftarların twitterdaki paylaşımı "Sevgili Beşiktaş taraftarları. Her sezon ceplerini doldurmak için ligteki 18 takımın kaderini istediği gibi değiştiren bu kişilere artık para kazandırmayın. Sırf Beşiktaş ligi açık ara farkla şampiyon bitirmesin diye, her hafta lig kızışsın maçlar izlensin diye, yapmadıkları sahtekarlıklar ve düzenbazlıklar kalmadı.Bundan sonra hiçbir Beşiktaşlı evinde Ligtv (Bein Sports) bulundurmasın ve Beşiktaşlılar üzerinden para kazanılmasın. İlla lig maçlarını izlemek istiyorsanız gidin kıraathanelerde esnaflarda izleyin, 2 çay için hem para kazansınlar hem de ligtv daha az para kazanmış olsun. Ama yeter ki Beşiktaşlılardan para kazanmasınlar. 

Bundan seneler önce aynı tehdidi Fenerbahçe ve Galatasaraylı taraftarlar yapmıştı ve Lig Tv sırf paralarını kaybetmemek için ellerinden geldiğince  GS-FB korumacılığı yapmıştı. Biz bizi korumalarını istemiyoruz, adil olamlarını istiyoruz. Bundan sonra hem alenen hakkını yedikleri Beşiktaş'ın hem de önünü kesmeye çalıştıkları Beşiktaş'ın taraftarlarından hiçbir şekilde para kazanmamaları için Lig Tv'leri kapatıyoruz.

beşiktaş taraftar twitter boykot ligtv
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Cumhurbaşkanı Adayları Oyunu Kullandı, Seçmene Mesaj Verdi
Cumhurbaşkanı Adayları Oyunu Kullandı, Seçmene Mesaj Verdi
Cezayir, Sınavlarda Kopya Çekilmesini Engellemek İçin İnterneti Kapattı
Cezayir, Sınavlarda Kopya Çekilmesini Engellemek İçin İnterneti Kapattı