Beşiktaş Bu Açıklamaya Çok Kızdı

Beşiktaş ‘ın Eto’o hayalleri son buldu. Antalyaspor başkanı açıkladı.

Beşiktaş Bu Açıklamaya Çok Kızdı
Beşiktaş Bu Açıklamaya Çok Kızdı

Antalyaspor Eto’o’yu satmama kararı aldı. Oyuncu ile ilgili kararını yeni tesislerinin açılış konuşmasında veren Antalyaspor Başkanı Ali Şafak Öztürk "Büyük hedeflerimiz var. Büyük işleri, büyük oyuncularla yapabilmek önemlidir. Transfer döneminde de Eto’o ile ilgili söylemler çıktı. Düşündük taşındık kaptanımızı satmama kararı aldık" dedi.

Başkan Öztürk konuşmasının ardından Samuel Eto'o ile Antalya Büyükşehir Belediye Başkanı Menderes Türel ve Antalyaspor Teknik Direktörü Rıza Çalımbay'ı sahneye davet etti. Daha sonra Öztürk ile Eto'o arasında Türkçe olarak şu konuşma geçti:

Öztürk: Antalya’yı seviyor musun?

Eto'o: Evet.

Öztürk: Biz kimiz?

Eto'o: Antalyasporuz.

Öztürk'ün açıklamaları sırasında Orman'ın surat ifadesinin değiştiği ve kızdığı dikkatlerden kaçmadı. Beşiktaş taraftarı sosyal medya üzerinden ağır eleştiriler yaparken bazı taraftarlar Antalyaspor ile yapılacak hazırlık maçının iptal edilmesini istedi.

BAZI TARAFTAR YORUMLARI

@Muratozen1903

Antalyaspor Kulübü Başkanının bugün yapmış olduğu hareketler inanılmaz kötü. Evine gelen misafire büyük ayıp etti. Bunun açıklaması olamaz.

@EnesTany

Beşiktaş ağır taştır, altında kalacaksınız Antalyaspor

@horus1903

Bugün Antalyaspor camiası çok ayıp etmiştir. Böyle şeyler kapalı kapılar ardında konuşulur. İnşallah başkan gereken tepkiyi vermiştir.

@siyahlabeyaz12

Otele dönüşte yapılan görüşmeler sonucu bu yapılan terbiyesizliğe rağmen başkanın isteği ile takım Antalyaspor karşısında sahada olacak

‏@ibrahim_keten

Başkanı ve hocası orada misafirken sahneden Beşiktaş'ı ezmeye çalışacaklar, sözüm ona efsane Rıza da sahnede dekor yapacak. Yazık...

‏@metehankaratas:

Beşiktaş başkanı ve hocası nezaket göstermiş açılışa katılmış, Antalyaspor başkanı ise futbolcu satmamayı başarı olarak lanse ediyor, yazık.

eto'o transferi antalyaspor eto'o bjk eto'o
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Facebook'ta 'Paralı' Dönem Başlıyor
Facebook'ta 'Paralı' Dönem Başlıyor
Kılıçdaroğlu: İnce Seçilirse İstifa Edecek
Kılıçdaroğlu: İnce Seçilirse İstifa Edecek