Beşikaş'lı Miniklerin Antalya Kampı Başladı

Beşiktaş 2018 Yaz Kampı Oyuncu Tarama ve Futbol Şenliği, yurt içi ve yurt dışı futbol okullarından 600’e yakın öğrencinin katılımıyla Antalya’da başladı.

Beşikaş'lı Miniklerin Antalya Kampı Başladı
Beşikaş'lı Miniklerin Antalya Kampı Başladı

14 Haziran Perşembe gününe kadar sürecek kamp, öğrencilerin öğle saatlerinde konaklayacağı otele ulaşmasıyla başladı. Kampın ilk saatlerini öğle yemeği ve havuz aktiviteleriyle geçiren öğrenciler, daha sonra günün yorgunluğunu atmak için dinlenmeye geçti.

Öğrencilerin mensubu olduğu spor okulları birim sorumluları ile kamp toplantısı yapılarak program ve yapılacak faaliyetler hakkında bilgi verildi. Toplantıya U-17 takımı antrenörü Ozan Köprülü katılarak kamp ile ilgili bilgiler aldı ve birim sorumluları ile sohbet etti.

Spor okulu öğrencileri yaz kampında; BJK Spor Okulları Koordinatörü Tuğba Başer, BJK Spor Okulları İdari sorumlusu Gökhan Ataş, Spor Psikoloğu ve Organizasyon Sorumlusu Yeliz İçen, Denetim Sorumlusu Serdar Uygun ve Fulya Teknik Sorumlusu Tayfun Uzunkaya tarafından hazırlanan programlar doğrultusunda yeteneklerini sergileme şansı bulacak.

Futbol akademi antrenörleri; Ozan Köprülü, Ekrem Köse ve Cem Özden kamp boyunca öğrencilerin turnuva maçlarında sergileyecekleri performansı takip edecekler. 4 gece 5 gün sürecek kampta öğrencilerin daha iyi ve motiveli bir şekilde eğitim almaları için spor okulu antrenörleri tarafından psikoloji eğitimi verilecek.

İlk günün ardından Yaz Kampı, turnuva maçları ve antrenmanlar ile devam etti. Spor okulları antrenörleri eşliğinde sahaya geçen öğrenciler, yaş kategorilerine göre lisanslı hakemlerin yönetiminde beş sahada turnuva maçlarına çıktı.

beşiktaş antalya kamp u-17
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Öğretmenlere Müjde.. Ek Göstergeleri 3600'e Çıkarılıyor
Öğretmenlere Müjde.. Ek Göstergeleri 3600'e Çıkarılıyor
Merkez Bankası Yıl Sonu Dolar Beklentisi 5 Lira 43 Kuruş
Merkez Bankası Yıl Sonu Dolar Beklentisi 5 Lira 43 Kuruş