Alanyaspor Başkanı'ndan Fatih Terim'e Şok Sözler..

Vagner Love transferi ile ilgili Aspor yayınına bağlanan Alanyaspor Başkanı Hasan Çavuşoğlu, Fatih Terim'in tercümana Vagner Love'u arattırdığını söyledi ve durumu ahlaksızlık olarak nitelendirdi.

Alanyaspor Başkanı'ndan Fatih Terim'e Şok Sözler..
Alanyaspor Başkanı'ndan Fatih Terim'e Şok Sözler.. Umut Aslan

Alanyaspor Başkanı Hasan Çavuşoğlu dün canlı telefon bağlantısıyla katıldığı Aspor yayınında flaş bir iddia ortaya attı. Alanyaspor Başkanı Hasan Çavuşoğlu'nun söylemine göre Galatasaray'ın yeni teknik direktörü Fatih Terim'in tercümana Vagner Love'u arattırarak oyuncuyu ayatmaya çalıştığını söyledi. Eğer böyle bir durum gerçekten olmuşsa bunu ahlaksızlık olarak gördüklerini ve etik olmadığını sözlerine ekledi. Fatih Terim'in böyle bir şeyi yapmasının uygunsuz olduğunu eğer bir transfer teklifi yapıalcaksa başkanlar aracılığı ile olması gerektiğini söyleyen Alanyaspor Başkanı bu konuda Fatih Terim'e bir hayli öfkeli. Sitem dolu açıklamalarıyla gündeme oturan Hasan Çavuşoğlu bu olayda başkan Dursun Özbek'in bir suçu olduğunu düşünmediğini, Dursun Özbek'in bu konuda haberinin olmayabileceğini de sözlerine ekledi.

İşte Alanyaspor Başkanı Hasan Çavuşoğlu'nun Fatih Terim hakkındaki olay yaratan açıklamaları "Vagner Love için resmi bir teklif yok. Fikret Orman başkan ile aramız iyidir. Telefon ile görüşürüz. Ama bir teklif yok. Vagner'i bir kulübün tercümanı arıyor. Bir kulübün teknik direktörü futbolcusuna arattırıyor. Ben bunları ahlaksızca buluyorum açıkçası... Fatih Terim, tercümana arattırıyor Vagner Love'ı. Vagner'in Brezilya'daki menajeri Türkiye'deki menajerini arıyor ve Fatih Terim'in tercümanına Vagner Love'ı arattırdığını söylüyor.Galatasaray Başkanı Dursun Özbek'e saygı duyuyorum. Çok kaliteli, değerli, saygılı biri. Ben onun bilgisi dahilinde olduğunu sanmıyorum. Öyle bir şey olsa zaten onu arardım. Bunu kulübe mal etmeyiz. Teknik direktörün yaptığı hata olarak düşünüyorum. Ben böyle şeyleri doğru bulmuyorum. Etik bulmuyorum. Fatih Terim'in Vagner Love'ı arattığını, Türkiye'ye Vagner Love'ı getiren Cenk Meriç Yazıcı bana söyledi. "

Konu ile ilgili Ertem Şener'e açıklama yapan Galatasaray Tercümanı bu iddialara karşın Mert Çetin şunları söyledi "Ben Vagner Love'un menajerini yolda görsem tanımam. Hayatımda Vagner Love ile konuşmadım. Birileri sayın başkan Hasan Çavuşoğlu'na yanlış bilgi veriyor. Tüm samimiyetimle söylüyorum. Bir kere bile aramadım. Zaten beni aşan konular bunlar. Kimse bana da kalk ara falan da demedi. Ben Fatih Terim'den böyle bir talimat falan da almadım. Ben Vagner Love'ı bir kere bile aramadım. Menajerini falan da tanımıyorum. Sayın başkana saygımız sonsuz ama ona kim ne bilgi veriyorsa asılsız bilgi veriyor."

fatih terim vagner love alanyaspor başkanı hasan çavuşoğlu tercümana arattırdı
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Kadın Dizisi Son Bölümde Neler Oldu? Kadın Dizisi 39. Bölüm Yeni Fragman İzle
Kadın Dizisi Son Bölümde Neler Oldu? Kadın Dizisi 39. Bölüm Yeni Fragman İzle
Süper Lig'de İddia'nın Şampiyonluk Oranları Değişti. İşte İddia'nın Şampiyonluk Adayı
Süper Lig'de İddia'nın Şampiyonluk Oranları Değişti. İşte İddia'nın Şampiyonluk Adayı