Ahmet Hakan'a Cevap Gecikmedi...

Gazeteci Ahmet Hakan’ın yazdığı köşe yazısında Aziz Yıldırım ve Ali Koç ile ilgili ifadeleri nedeniyle, Fenerbahçe Spor Kulübü Başkanı Aziz Yıldırım tarafından açıklama yapıldı.

Ahmet Hakan'a Cevap Gecikmedi...
Ahmet Hakan'a Cevap Gecikmedi...

Fenerbahçe Spor Kulübü Basın Bürosu tarafından Başkan Aziz Yıldırım imzalı paylaşılan açıklamada, Gazeteci Ahmet Hakan’ın köşe yazısında, Başkan Aziz Yıldırım’ın FETÖ mağduru olmasına rağmen, benzetme bile yapılmasının doğru olamayacağı vurgulandı.

Başkan Aziz Yıldırım, gazeteci Ahmet Hakan tarafından kaleme alınan yazının, gerçekleri yansıtmadığını, FETÖ yüzünden yaşadıklarının, Türk halkı tarafından bilindiğini, kendisinin bu kefeye konmasını doğru bulmadığını vurguladı.

Yapılan yazılı açıklamada;

“Türkiye’de FETÖ tarafından kurulan kumpasların en büyüklerinden birine maruz kalmış FETÖ mağduru bir insan olarak, ne Ali Koç’a ne de başka birine benzer bir zulmü layık gördüğümün Ahmet Hakan tarafından düşünülmesi hatta buna ihtimal verilmesi bile bana hakarettir.

FETÖ zalimi ile şahsım arasında benzetme kuran Sayın Ahmet Hakan yazdığının ne anlama geldiğini bir kere daha düşünmeli, akıl ve izan dışı benzetmesini düzeltmelidir.

Ahmet Hakan’ın yaptığı, Türkiye’de ne yazık ki bir çok gazetecinin düştüğü durum gibi, tek taraflı gazetecilik anlayışıdır. Ahmet Hakan, bu yazıyı kaleme almadan önce, ahlaklı ve dürüst gazetecilik prensipleri gereği, bizlerin de görüşünü almalıydı.

Bu konuya, bu akşam katılacağım TRT Spor yayınında detaylı bir şekilde cevap vereceğim. Kendisinin bu yayını dikkatlice takip etmesini tavsiye ederim. Saygılarımla…

Aziz Yıldırım - Fenerbahçe Spor Kulübü Başkanı”

aziz yıldırım fenerbahçe ali koç ahmet hakan
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
YKS Tercih Dönemi Ne Zaman Bitiyor? YKS Yerleştirme Sonuçları Ne Zaman Açıklanacak?
YKS Tercih Dönemi Ne Zaman Bitiyor? YKS Yerleştirme Sonuçları Ne Zaman Açıklanacak?
La Casa De Papel 3. Sezon Bölümleri Yayınlandı
La Casa De Papel 3. Sezon Bölümleri Yayınlandı