Abdullah Avcı : Şampiyonluk Hakkında Konuştu

Kamp ayın üçünde geldik biliyorsunuz yirmi dördünde son lig maçımızı oynamıştık yirmi sekizinde kupayı oynadık 2016 hem lig hem kupa iki sinide zirvede bitirdik. Harika bir ilk yarı sezonu geçirdik bunu daha evvel ifade ettim üçü itibariyle de buraya geldik ayın 10 a kadar buradayız.

Abdullah Avcı : Şampiyonluk Hakkında Konuştu
Abdullah Avcı : Şampiyonluk Hakkında Konuştu

Bugün şuanda beşinci antrenmanı yapıyoruz Pazar günü Arnavutluk’tan bir takım ile hazırlık maçı yapacağız akşam burada Salı günü döneceğiz ondan sonra da lig haftasında programlarda belli oldu

Cumartesi ilk maçımızı oynayacağız on yedinci haftayı oynayacağız. Gelen arkadaşlar var iki tane Egemen ile İrfan onlar son derece uyumlu adaptasyonu iyi antrenman temposu genelde kamplarda yüksek olur biz dede aynı şekilde yüksek  keyifli iştahlı arzulu bir şekilde gidiyor. Umarım lige de yansımaları aynı şekilde devam eder.

Öncelikle duygularına düşüncelerine takımların bizim performansımıza saygı gösterdikleri için bizde onlara teşekkür ederiz biz onlara zaten senelerdir saygı gösteriyoruz. Onlar bu ligin lokomotifleri hem saygı duyulacak hem de büyük camialar büyük kulüpler bizim için biraz evvelde söyledim harika bir ilk yarı sezonu bitirdik bizim böyle bir hikayemiz yok biz parça parça gidiyoruz. Bütün resme bakmıyoruz bu resim bizi nereye götürecek benim bütün sezon başından beri söylediğim bir şey var lig için şunu söylüyorum biz yirmi yedi ve yirmi sekizinci hafta bu yarışın içinde olacak mıyız bu heyecanı oraya kadar yaşayacak mıyız. Eğer bunu yaşarsak ondan sonrasını bilemem ne olacağını  ama şuan itibar ile harika bir durumu hafta hafta zenginleştirmeye çalışıyoruz ki bizim kulüp tarihinin kupada önemli hedeflerden bir tanesidir. Gruptan çıkmayı garantiledik beş maç sonra yani o iki maçı saymazsak gruptaki beş maç sonra final oynama şansımız var birde o bizim için önemli hedeflerden bir tanesi

Eğer kulübün bütçesine uygun bizim istediğimiz bölgeye oyuncu profiline uygun  oyuncu bulursak bununla ilgili ekipte çalışıyor bizde çalışıyoruz takım içine katabiliriz. Transfer yapmayabiliriz yapabiliriz de ama şuan itibariyle yokmuş gibi hareket ediyoruz. Çünkü şuan kısa sürede istemiş olduğumuz iki tane oyuncuyu da almış olduk.

abdullah avcı medipol başakşehir
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Cumhurbaşkanı Adayları Oyunu Kullandı, Seçmene Mesaj Verdi
Cumhurbaşkanı Adayları Oyunu Kullandı, Seçmene Mesaj Verdi
Cezayir, Sınavlarda Kopya Çekilmesini Engellemek İçin İnterneti Kapattı
Cezayir, Sınavlarda Kopya Çekilmesini Engellemek İçin İnterneti Kapattı