Tansu Çiller, Bu İddiaları Cevaplamazsa...

Akşener; “Erken seçim dediler şimdi çok pişmanlar çünkü bir seçime girme yolunu açtık. Birbirine benzemezlerin nasıl yan yana geldiğini gördük.” dedi.

Tansu Çiller, Bu İddiaları Cevaplamazsa...
Tansu Çiller, Bu İddiaları Cevaplamazsa...

İyi Parti Genel Başkanı ve Cumhurbaşkanı adayı Meral Akşener Elazığ’da düzenlenen mitingte vatandaşlara seslendi. Meral Akşener'in Malatya'dan sonraki durağı Elazığ oldu. Seçim otobüsüyle vatandaşları selamlayarak miting alanına gelen Akşener'i, Elazığ’lılar büyük bir coşku ile karşıladı.

Akşener, “Erken seçim dediler şimdi çok pişmanlar çünkü bir seçime girme yolunu açtık. Birbirine benzemezlerin nasıl yan yana geldiğini gördük. Milliyetçiliği ayaklar altına alıp, ‘Fatiha bilmezler’ diyenlerle ‘Ben Milliyetçiyim’ diyenlerin nasıl yan yana geldiğini gördünüz. Madem bu kadar iyi anlaşacaktınız. Neden daha önce ittifak kurup da hendeklerin kazılmasına engel olmadınız? Allah sizden razı olsun. Burada bu sıcak altında oruç ağızla benimlesiniz hakkınızı bana helal edin. Bir seçime gidiyoruz. Sanırsınız savaşa gidiyoruz. İnsanları birbirine düşman eden iktidar yolun sonuna geldiğini görüp ona göre hareket ediyor." dedi.

Ekonomideki kötü gidişin en büyük nedeninin, Devletin tasarruf tedbirlerini uygulayamamasına bağlayan Meral Akşener, "Aklınıza gelecek her yerden et ve canlı hayvan ithalatı var. Neyle besleniyorlar biliyor musunuz? Domuzdan üretilen yemlerle. Kredi kartı borcu konusunda Elazığ’da da büyük sorun var. 4.5 milyon insanımızın borcu var. Geçim sıkıntısına harcanmış küçük borçlar. Ben bunların bir kereliğine affedilmesini sağlayacağım. Yine sordular “Kaynak nerede?” Arabalar var arabalar. Kızları gelinleri damatları biniyor ya hani. Yıllık 8.5 milyar TL gideri var. Bakanlıktan, bürokrasiden ayrılanlara arabalar, yakıtlar hepsi devlete ait. Siz ödüyorsunuz paralarını. Bir Opel Vectra ile oradan emekli olan benim. O da az yakıyor diye ki yakıtımı da ben karşılıyordum.

Meral Akşener; “Sosyal medyada bir şey dolanıyor. Tansu Çiller demiş ki; Meral Akşener 28 Şubat’ta devlet belgelerini ABD’ye sattı. Yalnız bu belgeleri görenler şuan AKP’de milletvekili. Buradan ilan ediyorum. Sayın Çiller bu açıklamanın doğru veya yalan olduğunu açıklamak zorundadır. Tek başına bırakılıp 10 gün telefonu çalmayan birisiyim. Ağır abi gezen herkesin ipliğini pazara çıkarmazsam Akşener değilim. Rahmetli Erbakan’ın teşekkür ettiği tek kişiyim ben. Meral Akşener’e dil uzatırken herkes dikkatli olacak. Her türkü karartma ve hakaret oyunları oynanmaya devam ediliyor." Diyerek Tansu Çiller’i açıklamaya davet etti.

meral akşener iyi parti elazığ malatya miting tansu çiller
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Kadir Gecesi Ne Zaman? 2019 Ramazan Bayramı Ne Zaman? Kurban Bayramı Ne Zaman? Kaç Gün?
Kadir Gecesi Ne Zaman? 2019 Ramazan Bayramı Ne Zaman? Kurban Bayramı Ne Zaman? Kaç Gün?
Öğretmenlere Müjde.. Ek Göstergeleri 3600'e Çıkarılıyor
Öğretmenlere Müjde.. Ek Göstergeleri 3600'e Çıkarılıyor