'Selam Getirdim' Dedi, Herkesi Şaşırttı...

24 Haziran’da yapılacak Cumhurbaşkanlığı seçim çalışmalarına aralıksız devam eden Muharrem İnce, Rize’de düzenlenen mitinge katıldı.

'Selam Getirdim' Dedi, Herkesi Şaşırttı...
'Selam Getirdim' Dedi, Herkesi Şaşırttı...

Muharrem İnce; “İyi eğitilmiş gençlere ihtiyacımız var. Cumhurbaşkanı olduğumda her yıl 10 bin gencimizi yurt dışına göndereceğim, iyi eğitim almaları için. Şu an bilgisayar mühendisi sayısı 10 bin. Size söz veriyorum. 5 yıl içinde bu sayı 100 bin olacak” dedi.

Edirne’de, Hakkari’de ve Trabzon’da mitinglere katıldığını hatırlatan Muharrem İnce, “Dedemin insanları, nenemin insanları nasılsınız? Bu ne güzellik? Bu iş olmuş, bu iş tamam. Bugün dedemin nenemin memleketindeyim, Rize’deyim.” dedi.

Türkiye’de siyasette yeni bir dil, yeni bir umut, yeni bir normalleşme yaşandığını dile getiren İnce; “Türkiye’nin bunlara ihtiyacı var. Türkiye’nin uzlaşmaya ihtiyacı var, normalleşmeye ihtiyacı var. Türkiye’nin barışmaya ihtiyacı var. Hiç kimseyi ayırmadım, Saadet Partisinin Genel Başkanına gittim, rakibime başarılar diledim. Oradan İYİ Parti Genel Başkanına gittim, Temel Bey’den sonra Sayın Akşener’e başarılar diledim. Sonra Selahattin Demirtaş’a gittim başarılar diledim. Sonra Sayın Erdoğan’a gittim başarılar diledim, hiç kimseyi ayırmadan. Hatta hepimiz Müslümanız, geçen akşam Sayın Erdoğan’la konuşurken Rize’ye gideceğimi söyleyince, ‘Selam söyle hemşerilerime’ dedi, üzerimde kalmasın selamını da ileteyim. Kimseyi ayırmadım. Saadet Partisi’ne gittim, İYİ Parti’ye gittim, Selahattin Demirtaş’a gittim. Recep Tayyip Erdoğan’a gittim. Hatta üstümde kalmasın oradaki konuşmamızda ’Hemşirelerimize selam söyle’ dedi. Onun selamını iletiyorum.” Şeklinde konuşmasına devam etti.

muharrem ince chp cumhurbaşkanlığı seçimleri rize
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Öğretmenlere Müjde.. Ek Göstergeleri 3600'e Çıkarılıyor
Öğretmenlere Müjde.. Ek Göstergeleri 3600'e Çıkarılıyor
Merkez Bankası Yıl Sonu Dolar Beklentisi 5 Lira 43 Kuruş
Merkez Bankası Yıl Sonu Dolar Beklentisi 5 Lira 43 Kuruş