Red Hack Süleyman Soylu'nun Sitesini Hackledi

Hacker grubu Redhack İçişleri Bakanı Süleyman Soylu'nun sitesini hackledi. Siteyi hackleyen Redhack "tekme öyle değil, böyle atılır" notunu bıraktı.

Red Hack Süleyman Soylu'nun Sitesini Hackledi
Red Hack Süleyman Soylu'nun Sitesini Hackledi Umut Aslan

RedHack, Twitter hesabından yaptığı paylaşımda İçişleri Bakanı Süleyman Soylu'nun kişisel sitesini hacklediğini duyurdu. Hazır tekme atma gündeme gelmişken, İçişleri Bakanı Süleyman Soylu'nun "resmi" sitesine kısa bir uğradık şeklinde hack olayını duyuran Redhack grubu Süleyman Soylu'nun sitesini hackledikten sonra bir de not bıraktı.

Redhack'in bıraktığı not şu şekilde "Zamanında Fettullahçı çetenin şakirtiydin, AKP'ye bolca küfür ediyordun, şimdi 1 numara AKP'li oldun. Ama biz en çok seni, bu dönekliklerle deği, Nuriye ve Semih'e yaptığın zulümle, OHAL ve KHK adı altında 100 binlerce insana yaptığın işkencelerle, Yüksel direnişçilerine, devrimci mahkumlara, Kürtlere, Alevilere, kadınlara, solculara yaptığın faşizmle hatırlayacağız. Devran dönecek ve sizler düzenin incir yaprağı olan uyduruk mahkemelerde değil, halk mahkemelerinde yargılanacaksınız. 2018 bunun için çalışacağız, söz veriyoruz. Söz verdiğimiz herşeyi yaptık, inanmıyorsa Fettullaha, Berata, Egoman'a, İdris'e Kadir'e, Mutlu'ya veya Melih'e sor. Ne Feto, ne AKP, ne de ABD ne de başka bir güç bu halkı sindiremeyecek, bu ülkenin devrimcileri size biat etmeyecek. Bizi bekleyin, yaşasın Nuriye ve Semih" ifadeleri yer aldı.

redhack süleyman soylu redhack not tekme böyle atılır
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Öğretmenlere Müjde.. Ek Göstergeleri 3600'e Çıkarılıyor
Öğretmenlere Müjde.. Ek Göstergeleri 3600'e Çıkarılıyor
Merkez Bankası Yıl Sonu Dolar Beklentisi 5 Lira 43 Kuruş
Merkez Bankası Yıl Sonu Dolar Beklentisi 5 Lira 43 Kuruş