Ömer Halisdemir'in Mezarına Gitti...

Cumhurbaşkanı Erdoğan, Niğde mitinginde yaptığı konuşmada, “Nasıl Afrin’i, Cerablus’u, El Bab’ı, Azez’i katil sürülerinden temizlemişsek, Kandil’deki terör bataklığını da Allah’ın izniyle kurutacağız. Bölücü örgütün siyasi uzantılarına yoldaşlık yapanlar rahatsız olsa da terörü bu ülkenin gündeminden tamamen çıkaracağız” dedi.

Ömer Halisdemir'in Mezarına Gitti...
Ömer Halisdemir'in Mezarına Gitti...

Cumhurbaşkanı ve AK Parti Genel Başkanı Recep Tayyip Erdoğan, AK Parti Niğde mitingine katıldı. Erdoğan vatandaşları selamlayarak başladığı konuşmasında, ülkenin bekası için can vermiş şehitler için Allah’tan rahmet, gaziler için sağlıklı ve uzun ömür temennisinde bulundu.

Cumhurbaşkanı Erdoğan, “Biz Mehmetçiğimizi sadece toprağa ve tarihe değil, asıl kalbimize gömdük. Şehitlerimizin aziz, pak, temiz hatıralarını hafızamıza nakşettik. Geride bıraktıkları emanetleri,  kardeşimiz, evladımız, anamız babamız bildik” diye konuştu.

Cumhurbaşkanı Erdoğan, Kandil’e operasyonun başladığını; 20 uçak’la 14 hedefin vurulduğunu açıkladı. Cumhurbaşkanı Erdoğan, “Bu devlet, zalime karşı acımasız, mazluma karşı merhametli bir devlettir. Bu devlet, hainlerin tepesine hiç ummadıkları anda balyoz gibi inen güçlü bir devlettir” dedi.

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Niğde mitinginin ardından Bor ilçesine bağlı Çukurkuyu beldesine geçerek, 15 Temmuz’un sembol isimlerinden Şehit Ömer Halisdemir’in kabrini ziyaret etti.

Erdoğan, Özel Kuvvetler Komutanlığı’nda cuntacı General Semih Terzi'yi vurarak, darbe girişiminin seyrini değiştiren Şehit Astsubay Ömer Halisdemir'in kabrine yaptığı ziyarette, Ömer Halisdemir’in babası Hasan ve kardeşi Soner Halisdemir ile de görüştü.

Şehitlikte okunan Kur’an-ı Kerim’i dinleyen, Cumhurbaşkanı Erdoğan, Şehit Halisdemir’in kabrindeki çiçekleri suladı.

recep tayyip erdoğan niğde ak parti miting 24 haziran 15 temmuz ömer halisdemir bor çukurkuyu
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Öğretmenlere Müjde.. Ek Göstergeleri 3600'e Çıkarılıyor
Öğretmenlere Müjde.. Ek Göstergeleri 3600'e Çıkarılıyor
Merkez Bankası Yıl Sonu Dolar Beklentisi 5 Lira 43 Kuruş
Merkez Bankası Yıl Sonu Dolar Beklentisi 5 Lira 43 Kuruş