Metiner: FETÖ Davalarında Birçok Mağduriyetler Oldu

AK Parti İstanbul Milletvekili Mehmet Metiner, Ahmet Hakan’ın konuğu oldu. Metiner AK Parti ve FETÖ ilişkilerini ve şuan yaşanan FETÖ operasyonlarındaki mağduriyetlere dikkatleri çekti.

Metiner: FETÖ Davalarında Birçok Mağduriyetler Oldu

AK Parti 2013 Gezi Parkı öncesine kadar cemaatle iç içe hareket ediyordu. O süreye kadar yedikleri içtikleri ayrılmayan cemaat ve AKP daha sonra fikir ayrılığına gitti.

AK Parti İstanbul Milletvekili Mehmet Metiner, zamanında FETÖ’ye büyük imkanlar verildiği, destek olunduğu, iş yapıldığını söyledi. Ama daha sonra cemaat FETÖ’ye dönmeye başlayınca herhangi bir ilişkilerinin olmadığını dile getirdi. 17 – 25 Aralık ise bu koalisyonun kopma noktası olduğunun da altını çizdi.

FETÖ OPERASYONLARINDA MAĞDURİYETLER YAŞANDI

Mehmet Metiner FETÖ operasyonları ve mağduriyetler hakkında da cevap vererek, bir çok kişinin bu süreçte mağdur olduğunu itiraf etti. Metiner, “biz FETÖ operasyonlarında mağduriyetler yaşanmadı demiyoruz.” diye bu durumu ifade etti.

CHP araştırmalarına göre bir çok gazeteci ve bir çok vatandaş, Bylock kullandığı gerekçesiyle mağdur edildiğini savunuyor. MİT araştırmalarında bir kişinin interneti Bylock kullanan bir kişi tarafından kullanılırsa, o kişi de Bylock kullandığı şeklinde listeye adı ekleniyor. Bu durum da habersizce kullanılan internetlerden dolayı mağduriyetler oluşturuyor.

KULLANDIRTMA KARDEŞİM!

Bu konuda Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın “ kullandırtma kardeşim” diyerek konuyu kestirip atması da dikkatlerden kaçmadı.

mehmet metiner fetö operasyonları fetö operasyonları mağduriyetleri fetö mağdurları
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
İzmir'de Yeni Deprem! Depremler Ne Zaman Bitecek? 22 Haziran 2017
İzmir'de Yeni Deprem! Depremler Ne Zaman Bitecek? 22 Haziran 2017
İzmir’de Şiddetli Deprem! Büyük Deprem mi Geliyor? 22 Haziran 2017
İzmir’de Şiddetli Deprem! Büyük Deprem mi Geliyor? 22 Haziran 2017