Kılıçdaroğlu’na Düzenlenen Saldırının Faili Öldürüldü

​Kemal Kılıçdaroğlu’nun Artvin ziyaretinde konvoya düzenlenen saldırıyı gerçekleştiren teröristlerden birisi ölü olarak ele geçirildi.

Kılıçdaroğlu’na Düzenlenen Saldırının Faili Öldürüldü

Emniyet güçlerinin Kars Kağızman’da teröristlere karşı düzenlediği  hava destekli operasyonda çok sayıda terörist ölü olarak ele geçirildi. Yapılan kimlik tespit çalışmaları sonrasında, Kılıçdaroğlu’nun konvoyuna düzenlenen saldırıyı gerçekleştiren teröristlerden Göksal Tiryaki’nin ölenler arasında olduğu anlaşıldı.

Göksal Tiryaki’nin örgütteki kod adının siyabent olduğunu açıklayan emniyet güçleri  operasyonların tüm yurtta sürdüğünü açıkladı. Tiryaki ile birlikte öldürülen diğer teröristlerin isimleri ise şöyle şöyle Yunus Kamış, İdris Güzel, Fırat Sevinç. Ölü olarak ele geçirilen teröristlerin hangi eylemlere katıldığı güvenlik güçleri tarafından araştırılmaya devam ediyor.

ARTVİN’DE BİR ER ŞEHİT OLMUŞTU

Ölü olarak ele geçirilen  Göksal Tiryaki’nin içinde bulunduğu terörist grubun içinde bulunduğu grubun, CHP Lideri Kemal Kılıçdaroğlu’nun konvoyuna Artvin’de düzenlediği saldırı sırasında çıkan çatışma oldukça uzun sürmüş ve bir askerimiz şehit olmuştu.  Ölü olarak ele geçirilen Göksal Tiryaki dışında konvoy saldırısını gerçekleştiren 4 teröristin arama çalışmaları devam ediyor.

 

 

 

 

 

kılıçdaroğlu terörist kılıçdaroğlu suikast
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Meyveye Sarılı Cinsel Taciz Notları
Meyveye Sarılı Cinsel Taciz Notları
Bedelli Askerlik Konusunda Erdoğan’dan Kesin Yanıt 16.09.2017
Bedelli Askerlik Konusunda Erdoğan’dan Kesin Yanıt 16.09.2017