Cumhurbaşkanı Erdoğan Urfa’da Konuştu

Erdoğan STK toplantısında konuştu. Yatırımını ülkenin her noktasına yapmakta ısrarcı olacaklarını dile getirdi.

Cumhurbaşkanı Erdoğan Urfa’da Konuştu
Cumhurbaşkanı Erdoğan Urfa’da Konuştu

Cumhurbaşkanı Erdoğan STK’lar ile bir araya geldi. Gündeme dair konulara değinen ve oldukça sert konuşan Cumhurbaşkanı Erdoğan her şey Türkiye için biz insan ayırmadık her şeyimizle bu ülke insanı için çalıştık.

Bugün Rabia meydanında muhteşem bir Şanlıurfa topluluğu ile iç içe olduk. Farklı bir coşku vardı aşk heyecan vardı, bundan dolayı da mutluluğumu özellikle ifade etmek istiyorum. 600 trilyon liralık bir açılışı bugün gerçekleştirdik. 58 ayrı eser. Bunlar tabi bize ayrı bir mutluluk verdi. Biz Kanuni Sultan Süleyman'ın halk içinde muteber bir nesne yok devlet gibi olmaya devlet cihanda bir nefes sıhhat gibi Osmanlı'yı bir sağlıklı nefese feda eden bir neslin torunlarıyız. Yola çıktığımızda her şey insan için demiştik Türkiye için demiştik. Her şey Türk için demedik, Kürt için demedik Arap için Laz için demedik. Her şey insan için dedik, Türkiye için dedik yola böyle çıktık.

Biz Şanlıurfa için her şeyi yaptık kısa süre içerisinde 1700 yataklı yapılacak. Umut ediyorum ki 3 yıl içerisinde bu projede bitecek. Bu hastane Şanlıurfa’nın ve bu bölgenin hizmetine girecek.

erdoğan erdoğan stk stk toplantısı urfa hastane açılışı
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Facebook'ta 'Paralı' Dönem Başlıyor
Facebook'ta 'Paralı' Dönem Başlıyor
Kılıçdaroğlu: İnce Seçilirse İstifa Edecek
Kılıçdaroğlu: İnce Seçilirse İstifa Edecek