CHP Milletvekili Enis Berberoğlu'nu Tutuklayan Hakim İçkili Sofrada

CHP milletvekili Enis Berberoğlu'nu tutuklama kararını veren hakim Ali İhsan Horasan'ın skandal bir fotoğrafı ortaya çıktı.

CHP Milletvekili Enis Berberoğlu'nu Tutuklayan Hakim İçkili Sofrada
CHP Milletvekili Enis Berberoğlu'nu Tutuklayan Hakim İçkili Sofrada Umut Aslan

CHP milletvekili Muharrem Erkek dün gündeme bomba gibi düşen bir fotoğraf paylaştı. Paylaşılan fotoğrafta CHP milletvekili Enis Berberoğlu'na tutuklama kararı çıkaran hakim Ali İhsan Horasan ile birlikte rabia işareti yapan bir kişi bir rakı sofrasında beraber yer alıyorlar. 

CHP milletvekili Enis Berberoğlu'na tutuklama kararı çıkaran İstanbul 14. Ağır Ceza Mahkemesi Başkanı Ali İhsan Horasan'ın yer aldığı bu fotoğraf gündemi bir hayli çalkalayacak gibi duruyor. Gündem olan bu fotoğrafı paylaşan CHP milletvekili Muharrem Erkek ise konuyu meclise taşıdı ve şu sözleri ifade etti.

"Bu davaya bakan 14. Ağır Ceza Mahkemesinin Başkanı Çanakkale'nin Bayramiç ilçesinde görev yaptı. 7 Haziran genel seçimlerinden önce Bayramiç'te bir yemek yiyor, bir rakı sofrası. Fotoğraf çektiriyorlar. Masada biri Rabia işareti yapıyor. Herkesin önünde rakı kadehi, bu hâkimin önünde de rakı kadehi ve fotoğraf çeken kişi daha sonra bunu sosyal medyada paylaşıyor. Masada AK PARTİ Sayın Grup Başkan Vekili Bülent Turan'ın resmi de var. Kendisinin bilgisi yoktur ama resmi var masada. Rabia işareti yapan bir kişi, hâkimle masada rakı içiyor. Niçin anlatıyorum bunları? Acaba hâlâ yargıda, hâlâ içinizde, hâlâ her yerde kripto FETÖ'cüler mi var? Şimdi ben soruyorum: Bu kadar siyasallaşmış bir yargıç 14. Ağır Ceza Mahkemesi Başkanı yapılıp böyle bir davaya nasıl bakabiliyor?"

İşte Enis Berberoğlu'na tutuklama kararı çıkaran hakim Ali İhsan Horasan ve rabia işareti yapan şahsın bir arada olduğu içkili sofradaki fotoğrafı..

enis berberoğlu tutuklayan hakim ali ihsan horasan içkili fotoğraf rabia
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Efsane Dizi Supernatural 14. Sezon 1. Bölüm Ne Zaman Başlayacak?
Efsane Dizi Supernatural 14. Sezon 1. Bölüm Ne Zaman Başlayacak?
iPhone'u Yurt Dışından Almak 3 Bin TL'ye Yakın Avantaj Sağlıyor!
iPhone'u Yurt Dışından Almak 3 Bin TL'ye Yakın Avantaj Sağlıyor!