Cem Uzan’dan Kafa Karıştıran Mesaj

Ünlü iş adamı ve eski siyasetçi Cem Uzan kişisel sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımlarla kafaları karıştırdı.

Cem Uzan’dan Kafa Karıştıran Mesaj
Cem Uzan’dan Kafa Karıştıran Mesaj

Fransa’da yaşayan iş adamı ve eski siyasetçi Cem Uzan, İnstagram üzerinden yaptığı paylaşımla siyasete geri döneceği sinyallerini verdi. Uzan’ın kişisel instagram hesabında paylaştığı fotoğrafın altına düştüğü not, birçok kişinin aklına “Siyasete geri mi dönecek?” sorusunu getirdi.
Türkiye’nin yakın geçmiş tarihine damga vuran Genç Parti Eski Genel Başkanı Cengiz Cem Uzan, paylaştığı foğrafın altına “Genç Parti Kurmay Heyeti Paris Toplantısı” yazınca, siyasete dönüş yapacağı iddiaları ortaya atıldı. Fotoğrafın altına gelen yorumlarda, birçok kişinin kendisini desteklediği ve kendisine "genel başkanım" diye hitap edildiği görüldü.

“Zafer Bizim Olacak”

Ünlü iş adamı ve eski siyasetçi Uzan, birkaç hün önce de kişisel Twitter hesabından yaptığı paylaşımla kafaları karıştırmış ve  yine siyasete geri döneceği sinyalini vermişti. Uzan’ın witter hesabı üzerinden paylaştığı yazıda “vız gelir dağlar denizler yaban eller, sevmeye engel değil mesafeler, geçici bu ayrılık vu rüya farzet, sonunda zafer bizim olacak sabret” cümleleri dikkat çekmişti. 

Cem Uzan cephesinden siyasete geri döneceği iddiaları ile ilgili henüz bir açıklama gelmedi 24 Haziran seçimi öncesi bu gibi paylaşımlarda bulunan Uzan’ın ilerleyen günlerde siyasete dönüş iddiası ile ilgili bir açıklama yapıp yapmayacağı ve ne tür paylaşımlarda bulunacağı merak konusu.
 

cem uzan genç parti cem uzan siyasete geri mi dönüyor erken seçim
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Öğretmenlere Müjde.. Ek Göstergeleri 3600'e Çıkarılıyor
Öğretmenlere Müjde.. Ek Göstergeleri 3600'e Çıkarılıyor
Merkez Bankası Yıl Sonu Dolar Beklentisi 5 Lira 43 Kuruş
Merkez Bankası Yıl Sonu Dolar Beklentisi 5 Lira 43 Kuruş