Kadın Dizisi Son Bölümde Neler Oldu? Kadın Dizisi 39. Bölüm Yeni Fragman İzle

Kadın Dizisi Son Bölümde Neler Oldu? Kadın Dizisi 39. Bölüm Yeni Fragman İzle

Fox TV'nin ödüllü dizisi Kadın tüm heyecanıyla yeni sezonda devam ediyor. Kadın dizisinin son bölümünde neler oldu? Kadın dizisinin 39. bölümünün fragmanını izle.. Kadın 40. bölüm yeni fragmanı yayınlandı mı?

Medya Haberleri - 2018-11-13 19:16:56

Fox TV'nin ödüllü dizisi Kadın tüm heyecanıyla yeni sezonda devam ediyor. Kadın dizisinin son bölümünde neler oldu? Kadın dizisinin 39. bölümünün fragmanını izle.. Kadın 40. bölüm yeni fragmanı yayınlandı mı? Duygu dolu anların yaşandığı Kadın yeni son bölümde neler olacak? Pırıl, Bahar'ın karşısına çıkacak mı? Enver'in evden kovduğu Şirin ne yapacak? Sarp ve Bahar nihayet yüzleşebilecek mi? İşte, heyecan dozunun giderek yükseldiği yayınlanır yayınlanmaz Kadın 40. yeni bölüm fragmanı ve son bölümü izleyebileceğiniz link ve detaylar...

Kadın Dizisi Konusu

Kadın, FOX TV'de yayınlanan, başrollerini Özge Özpirinçci, Caner Cindoruk ve Bennu Yıldırımlar'ın paylaştığı dram türündeki Türk televizyon dizisi. Dizi için daha önce anne rolünde Beren Saat'in yer alacağı söylenmiş[1] ancak rolde Özge Özpirinçci yer almıştır. Orijinali "Woman" olan yönetmenliğini Yuji Sakamoto'nun yaptığı Japon dizisinden uyarlanmıştır.

Kadın Dizisi 38. Bölümde Neler Oldu?

Kadın son bölümde heyacanın dozu giderek yükseliyor. geçtiğimiz son bölümde Sarp yıllar sonra ilk defa Bahar'ı görmüş ve Şirin istemeyerek de olsa iliği vermek zorunda kalmıştı. Ama tabi Şirin'in her zamanki gibi amacı Bahar'ın canını acıtmaktı ve Sarp'la ilgili herşeyi anlattı. Sarp Pırıl'a "Artık hiçbir yere gitmiyorum senin ve çocukların yanında kalacağım" demişti. Sarp'ın telefonuna gelen mesajı gördükten sonra Pırıl çok sinirlenmiştir. Soluğu Enver ve Hatice'nin yanında alan Pırıl'ın Şirin hakkında söyleyecekleri herkesi şaşırtacaktır. Enver, Şirin'i bir daha evde görmek istemediğini söyler. Çünkü Şirin ailesini her defasında daha büyük bir hayal kırıklığına uğratmıştır. Şirin ise Bahar'a verdiği ilikten sonra artık kimsenin ona ihtiyacı olmadığını düşünmektedir. Arif'in taşıdığı sırrın artık ona ağır gelmesine rağmen, bir de Yeliz'in üstüne gelmesi onu patlama noktasına getirmiştir. Çevresindeki insanların onu fırsatçı olarak görmesinden de aşırı rahatsız olmuştur. Oysaki Arif'in Bahar'a olan aşkı Bahar'ın iyiliği için her şeyi yapabilecek kadar güçlüdür.

Kadın Dizisi 39. Bölümde Neler Olacak? 

Pırıl Bahar'la yüzleşecek mi? Pırıl'ın Şirin hakkında söyleyecekleri herkesi şaşırtacak ve Enver duydukları karşısında Şirin'i evden kovacak. Peki, Şirin evden kovulduktan sonra ne yapacak? Bahar iyileşmeye başlarken Sarp karşısına çıkabilecek mi? Bomba gelişmelerle dolu heyecan dolu bir bölüm sizleri bekliyor. Duygu dolu anların yaşanacağı Kadın yeni son bölümde neler olacak?

Kadın Dizisi 39. Bölüm Yeni Fragman

Kadın Dizisi 40. Bölüm Fragmanı Yayınlandı Mı?

Kadın dizisi 40. bölüm yeni fragmanı dizinin bitiminde merakla beklenecek. Ancak dizinin sonunda yayınlanıp yayınlanmayacağı henüz belli değil.

Sende Yorumla...
DİĞER HABERLER