Çok Sükseliydi ama Onların da Aşkı Bitti! Hande Erçel ve Murat Dalkılıç Ayrıldı...

Çok Sükseliydi ama Onların da Aşkı Bitti! Hande Erçel ve Murat Dalkılıç Ayrıldı...

Şarkıcı Murat Dalkılıç ile 10 aydır aşk yaşadığı oyuncu sevgilisi Hande Erçel'in ayrıldı! Ayrılığın nedeni ise: İlgisizlik

Medya Haberleri - 2018-09-16 14:36:19

Şarkıcı Murat Dalkılıç eşi Merve Boluğur'dan boşandıktan kısa süre sonra genç yetenek Hande Erçel ile aşk yaşamaya başlamıştı. Yaklaşık 1 yıldır beraber olan çift aşklarına önceki gün son noktayı koydu!

Annesi Aylin Erçel'in aniden rahatsızlanarak hastaneye kaldırılması nedeniyle zor günler geçiren Hande Erçel, bu zor günlerinde sevgilisinin kendisine destek olmamasından dolayı Murat Dalkılıç'tan ayrıldı!

Geçtiğimiz günlerde ise TV8’de yayınlanan 'Gel Konuşalım’ programında yayınlanan habere göre; Murat Dalkılıç Hande Erçel'e evlenme teklifi etti ancak Hande Erçel, kariyerine öncelik tanımak istediğini söyleyerek, sevgilisi Murat Dalkılıç'ın evlilik teklifini kabul etmedi. Murat Dalkılıç, geçen çarşamba akşamı bir mekanda sahne almış, mekandan ayrılırken muhabirlerin ayrılık ile ilgili sorularına da yanıt vermemişti. Genç kızın yakın çevresi ise, “Hande tamamen kendisini annesine adadı. Murat’la ilişkisini bitirdi ve tekrar barışmaları söz konusu değil” yorumunu yaptı.
 
Öte yandan Hande Erçel'in, sevgilisi Murat Dalkılıç'ı yabancı iki kadınla yakaladığı konuşuluyor...
Sende Yorumla...
DİĞER HABERLER