Bloomberght Sunucusu Gizem Uzuner Kimdir? Nerelidir? Kaç Yaşındadır? Evli Mi?

Bloomberght Sunucusu Gizem Uzuner Kimdir? Nerelidir? Kaç Yaşındadır? Evli Mi?

Bloomberght'nin güzel sunucusu Gizem Uzuner'in biyografisi merak ediliyor. Peki Gizem Uzuner kimdir? Nerelidir? Kaç yaşındadır? Evli midir?

Medya Haberleri - 2018-11-20 18:13:56

Ekonomi kanalı olan Bloomberg TV'deki sabah programlarında ekrana çıkan sunucu Gizem Uzuner Gençtürk, izleyiciler tarafından oldukça merak ediliyor. Peki Gizem Uzuner kimdir? Nerelidir? Kaç yaşındadır? Evli midir? Ciner Medya Grubu bünyesinde yayın yapan ekonomi kanalı Bloomberg TV'nin spikerlerinden Gizem Uzuner Gençtürk hakkındaki ayrıntılı bilgiler... 

Gizem Uzuner Bloomberght Program Saati

Hafta içi hergün saat 14.00'de Bloomberght ekranlarında Borsa İstanbul’da ikinci seans açılırken Hande Demirel ile Piyasa Hattı programında Bloomberg HT Araştırma Masası’ndan Gizem Uzuner yurtiçi, Londra Bürosu’ndan Eren Sağır ise yurtdışı piyasalara yönelik son bilgileri ve verileri grafikler eşliğinde aktarıyor. Hande Demirel piyasa oyuncularıyla gelen verileri yorumluyor; şirket CFO’ları ve sektör analistleriyle bilançolar, yatırım planları ve stratejiler üzerine konuşuyor.

Gizem Uzuner Kimdir? Nerelidir? Kaç Yaşındadır? Evli Midir?

15 Haziran 1989 doğumlu ekonomist ve sunucu Gizem Uzuner, Kocaeli Üniversitesi'nin İktisat Fakültesi'nden mezun oldu. Amerika Birleşik Devletleri ve Yunanistan'daki çeşitli şirketlerin finans departmanlarında görev yaptı. Gedik Yatırım Holding Kaldıraçlı İşlemler Departmanı'nda ve Destek Menkul Değerler'de çalıştı. Sermaye Piyasası Kurulu'nun yetkilendirmesiyle Türev Araçlar ve İleri Düzey lisanlarına sahip. 2015 yılında Bloomberg TV kadrosuna katılan Gizem Uzuner, araştırma ekibinde  kariyerine Araştırma Uzmanı olarak devam ediyor. Gizem Uzuner, 2018 yılının temmuz ayında Mehmet Gençtürk ile dünyaevine girdi. 

Sende Yorumla...
DİĞER HABERLER