Belaruslu Genç Kıza Feribotta Tecavüz Girişimi

Belaruslu Genç Kıza Feribotta Tecavüz Girişimi

Tekirdağ'ın Şarköy ilçesinde mide bulandıran bir tecavüz girişimi yaşandı. Edinilen bilgilere göre Çanakkale'ye gezmeye götürdükleri Belarus uyruklu V.Z. (20) adlı kıza Selçuk Yılmaz (32) tarafından feribottayken tecavüz girişimi yapıldı.

Gündem Haberleri - 2019-02-13 17:30:59

Şarköy'de yaşayan Belarus uyruklu V.Z. ile komşuları Selçuk Yılmaz ve İ.E., üç gün önce otomobille Çanakkale'ye gezmeye gitti. Çanakkale'de alkol alıp eğlenen 3 kişi, otomobilleriyle Şarköy'e dönmek için Çanakkale- Gelibolu feribotuna bindi. İddiaya göre, feribotta Selçuk Yılmaz ile İ.E., genç kıza tecavüz etmeye kalkıştı. V.Z., iki kişiye karşı koyup telefonla aradığı arkadaşı B.B.'den yardım istedi. B.B. de 155 Polis İmdat hattını arayarak durumu bildirdi.

Polis Emniyete Götürdü

İhbarla harekete geçen Şarköy İlçe Emniyet Müdürlüğü ekipleri, feribottan çıkan otomobili Karadeğirmen kavşağında durdurdu. Polis, Selçuk Yılmaz ve İ.E.'yi gözaltına aldı, V.Z. ile birlikte emniyete götürdü.

Belaruslu Kız "Bana Tecavüze Kalkıştılar"

Belaruslu V.Z., ifadesinde, komşularının gezmek üzere kendisini Çanakkale'ye götürdüğünü, burada alkol alıp eğlendiklerini anlatarak, "Dönüş yolunda feribotta bana tecavüz etmeye kalkıştılar. Ben direnip, telefonla arkadaşımı arayarak yardım istedim" dedi.

Emniyetteki soruşturmalarının ardından adliyeye sevk edilen şüphelilerden Selçuk Yılmaz tutuklanırken, İ.E. ise adli kontrol şartıyla serbest bırakıldı.

Sende Yorumla...
DİĞER HABERLER