Zuhal Topal: Bu Yaz TV Programı Yapacağım

Oyunculuk yapmaktan çok izdivaç programı sunan Zuhal Topal yeni bir tv programı ile ekrana döneceğinin müjdesini verdi

Zuhal Topal: Bu Yaz TV Programı Yapacağım
Zuhal Topal: Bu Yaz TV Programı Yapacağım Hilal Mert

Oyuncu olarak adını duyuran ama anne olduktan sonra çalışma saatleri daha kısa olan tv programı sunuculuğuna yönelen Zuhal Topal yeni projesi için açıklama yaptı! İstinyePark AVM'de gazetecilere yakalanan oyuncu "Bu sezon ekranlara tekrar dönüyorum. Farklı bir format, sürpriz olsun. Bayramdan sonra kısa bir tatil yapacağız ama hemen dönmemiz lazım, yeni programın çekimlerine başlayacağız" dedi.

Programın formatı hakkında ser verip sır vermeyen Zuhal Topal, "Şaşırtacak bir program olacak, o kadar söyleyeyim" dedi ve gazetecilerin yanından ayrıldı.

NELER OLMUŞTU?

2008 yılında yapımcısı ile kavgalı şekilde ayrılan Esra Erol'un sunduğu izdivaç programını devralan Zuhal Topal  STAR TV'de 1 yıl izdivaç programı sundu. Kanal D 'de cemiyet ünlülerini ağırladığı bir program daha yapan ama başarılı olamadı. Topal yine Kanal D de Kazanmak İçin Bir Dakika adından kısa süren bir yarışma programı sundu. 2016'da yine izdivaç programı sunmak üzere ekrana dönen Zuhal Topal 2 yıl süreli sunuculuk yaptı ama hem İzdavaç programlarına getirilen yüksek cezalar hem de yapımcı firma ile yaşadığı sorunlar nedeni ile geçen sezon ekranda yer alamadı.

Programın formatı hakkında ser verip sır vermeyen Zuhal Topal
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Öğretmenlere Müjde.. Ek Göstergeleri 3600'e Çıkarılıyor
Öğretmenlere Müjde.. Ek Göstergeleri 3600'e Çıkarılıyor
Merkez Bankası Yıl Sonu Dolar Beklentisi 5 Lira 43 Kuruş
Merkez Bankası Yıl Sonu Dolar Beklentisi 5 Lira 43 Kuruş