Ünlü Şarkıcı Seren Serengil Cezaevine Girdi

Hakkında yakalama kararı bulunan Seren Serengil cezaevine girdi.

Ünlü Şarkıcı Seren Serengil Cezaevine Girdi
Ünlü Şarkıcı Seren Serengil Cezaevine Girdi

Hakkında yakalama kararının çıkarılmasının ardından ünlü şarkıcı Seren Serengil savcılığa teslim oldu.

Hakkında verilen 3 günlük hapis cezası için çıkarılan yakalama kararı üzerine Seren Serengil savcılığa teslim oldu. Adliyedeki işlemlerinin ardından cezaevine şarkıcı Serengil gönderildi.

Geçtiğimiz hafta İstanbul 11. Aile Mahkemesi tarafından hakkında 3 gün tazyik hapsi karar verilen Ünlü şarkıcı Seren Serengil için ilgili mahkemece gerekçeli kararını açıklamasının ardından dün akşam saatlerinde yakalama kararı çıkarılmıştı.

Yakalama kararının çıkarılmasının ardından sabah erken saatlerde Çağlayan’daki İstanbul Adliyesi’ne gelen ünlü şarkıcı Seren Serengil teslim oldu.

İnfaz savcılığında işlemlerinin tamamlanmasının ardından Seren Serengil, cezaevine götürülürken polis eşliğinde adliyeden çıkarıldığı sırada basın mensuplarının yönelttiği soruları yanıtsız bıraktı. Seren Serengil’in tazyik hapis cezasının tamamlanmasının ardından Pazartesi günü cezaevinden çıkacağı öğrenildi.

SEREN SERENGİL KİMDİR?

06 Nisan 1976 tarihinde İstanbul'da doğan Seren Serengil, Yeşilçam sanatçılarından Öztürk Serengil'in kızıdır. Seren Serengil, annesi Nevin Teoman ile babasının ayrıldığında henüz 4 yaşındaydı. Seren Serengil, annesinin yanında büyüdü ve almış olduğu bale ve piyano dersleri ile sanat camiasına girişinin temellerini attı.

16 yaşında Türkiye'de sahnelere adım atan Serengil, dönemin en geç assolisti olmuştur. O dönemde İbrahim Tatlıses, Emrah gibi gözde sanatçılarla sahneye çıkarak adından söz ettirmeyi başarmıştır.

Dizi sektöründe de atılımda bulunan Serengil’in, İlk dizi projesi ise 1990 yılında Mehmet Aslantuğ ile TRT 1 ekranlarında rol aldığı "Başka Olur Ağaların Düğünü" olmuştur.

Seren Serengil kimdir Seren Serengil neden cezaevine girdi Seren Serengil cezaevinden ne zaman çıkacak
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Öğretmenlere Müjde.. Ek Göstergeleri 3600'e Çıkarılıyor
Öğretmenlere Müjde.. Ek Göstergeleri 3600'e Çıkarılıyor
Merkez Bankası Yıl Sonu Dolar Beklentisi 5 Lira 43 Kuruş
Merkez Bankası Yıl Sonu Dolar Beklentisi 5 Lira 43 Kuruş