Ünlü Oyuncu Kıvanç Tatlıtuğ Savcılığa İfade Verdi

Kıvanç Tatlıtuğ vergi borçlarını yatırmadığı için kendisini 3.5 milyon TL zarara uğratan muhasebecisi hakkında ifade vermek üzere savcılığa gitti.

Ünlü Oyuncu Kıvanç Tatlıtuğ Savcılığa İfade Verdi
Ünlü Oyuncu Kıvanç Tatlıtuğ Savcılığa İfade Verdi Umut Aslan

Son dakika.. Gelen habere göre Kıvanç Tatlıtuğ vergi borçlarını yatırmadığı için kendisini 3.5 milyon TL zarara uğratan muhasebecisi hakkında ifade vermek üzere savcılığa gitti.

Ünlü oyuncu Kıvanç Tatlıtuğ'a 29 Eylül 2017 tarihinde 3.5 milyon liralık vergi borcu çıkınca yakışıklı aktör şoka uğramış ve vergisini düzenli yatırdığını söylemişti. Vergilerini ödemek üzere muhasebecisi olan Erdal D.'ye para transfer eden Kıvanç Tatlıtuğ'un iddiasına göre, muhasebeci Erdal D. tahsil ettiği paraları vergi olarak ödemedi ve kendisinin telefonlarına çıkmadı. Bu yüzden savcılığa suç duyurusunda bulunan ünlü oyuncu Kıvanç Tatlıtuğ, bugün soruşturma kapsamında ifadesi alınmak üzere tekrar savcılıkta görüntülendi. 

Şikayet dilekçesinde yakışıklı oyuncu Kıvanç Tatlıtuğ’un, aldığı hizmetler ve vergi borçlarını yatırması için farklı tarihlerde yüklü miktarda paralar yatırdığı ancak Erdal D.’nin bu paraların tamamını yatırmadığı belirtilmişti.

Kıvanç Tatlıtuğ'un suç duyurusu üzerine soruşturma başlatan savcılık muhasebeci olan Erdal D.'nin de ifadesini aldı fakat muhasebeci Erdal D. savcılığa verdiği ifadede hakkındaki bu tür suçlamaları kabul etmediğini beyan etti. Bunun üzerine bugün Kıvanç Tatlıtuğ savcılığa ifade vermeye çağrıldı. Avukatıyla birlikte İstanbul'daki Çağlayan Adalet Sarayı'nda görüntülenen Kıvanç Tatlıtuğ şu sıralarda savcılıkta ifade veriyor.

kıvanç tatlıtuğ vergi borcu muhasebecisi savcılık ifade vermeye
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Kadir Gecesi Ne Zaman? 2019 Ramazan Bayramı Ne Zaman? Kurban Bayramı Ne Zaman? Kaç Gün?
Kadir Gecesi Ne Zaman? 2019 Ramazan Bayramı Ne Zaman? Kurban Bayramı Ne Zaman? Kaç Gün?
Öğretmenlere Müjde.. Ek Göstergeleri 3600'e Çıkarılıyor
Öğretmenlere Müjde.. Ek Göstergeleri 3600'e Çıkarılıyor