Ufak Tefek Cinayetler'in Kadrosuna Yeni Bir Oyuncu Daha Katıldı

Star TV'nin her salı akşama ekrana getirdiği dizisi Ufak Tefek Cinayetler yakında yeni bölümleri ve yenilenen kadrosuyla ekrana gelecek...

Ufak Tefek Cinayetler'in Kadrosuna Yeni Bir Oyuncu Daha Katıldı
Ufak Tefek Cinayetler'in Kadrosuna Yeni Bir Oyuncu Daha Katıldı Hilal Mert

Star TV'nin her salı akşama ekrana getirdiği dizisi Ufak Tefek Cinayetler sezona bomba gibi giriyor! Başrollü Gökçe Bahadır, Aslıhan Gürbüz, Tülin Özen, Bade İşçil, Mert Fırat, Yıldıray Şahinler'in paylaştığı dizide dört kadın ve dört adam arasındaki karanlık sırları anlatıyor.

Son bölümde yaşanan cinayet olayında kimin öldüğü gün yüzüne çıkarken yeni sezonda katilin kim olduğu araştırılacak. İşte yeni sezona dair detaylar ve Ufak Tefek Cinayetler'in kadronau katılan oyuncular ...

USHAN ÇAKIR

Leyla ile Mecnun dizisinde yıldızı parlayan, son olarak ise Masun Değiliz'de rol alan Ushan Çakır yeni sezonda Ufak Tefek Cinayetler’de Emre Çelen karakterine hayat verecek. 34 yaşındaki oyuncunun canlandıracağı karakter 'Sarmaşık'ı karıştıracak.

OSMAN SONANT

Kadroya dahil olan bir diğer sevilen oyuncu da Osman Sonant oldu. Yeni sezonda sürpriz bir karakterle izleyici karşısına çıkacak olan Sonant ’Kerim Adil Sağlam’’ karakterine hayat verecek. Osman Sonant, et imparatoru “EL TURCO” lakaplı çok zengin, çekici, bir o kadar da gizemli bir adamı canlandıracak. Kerim, Sarmaşık'a gelecek ve Merve'nin kraliçeliğinde devam edip giden düzeni toptan değiştirip, alt üst edecek.

Çarpıcı sezon finalinin ardından katilin kim olduğunu öğreneceğimiz, heyecan dolu gelişmelerin yaşanacağı Ufak Tefek Cinayetler 2. sezon Eylül’de Star’da...

Oya Toksöz (Gökçe Bahadır)

Hikayenin baş kahramanı. 1980 doğumlu. Jinekolog. İyi kalpli ve akıllı bir kadın… İyi bir ailede yetişmiş. Geçmişte uğradığı bir iftira sonucu, hayatı değişmiş. Bekar. Çocuğu olmadığı için, hayatı boyunca, ciddi, evliliğe giden bir ilişki kurmaktan kaçınmış. Çocuk özlemi içinde. Adalet duygusu çok yüksek. İhtiyacı olanlara yardım eden, kötülerin cezasını bulmasını gönülden isteyen bir insan. Onun adalet mücadelesini izleyeceğiz.

Merve Aksak (Aslıhan Gürbüz)

Baş kahramanın rakibi! Dört kadının liseden beri lideri. 1980 doğumlu. Çalışmıyor. Güzel, bakımlı, kötü kalpli ve çok zeki bir kadın. Herkesin arkasından iş çeviriyor, herkesi kontrol altında tutmak istiyor. Kendi sosyal çevresi bir nevi tebaası- içinde oldukça güçlü… Narsistik kişilik bozukluğu var. Kendi varlığını ve menfaatlerini her şeyin üzerinde tutuyor. Hayattaki adaletsizliğin temsilcisi… Fakat izleyeni kendine hayran bırakan zekası sayesinde, gözümüzü alamadığımız bir karakter.

Pelin Tarhan (Bade İşçil)

1980 doğumlu. Merve’nin en yakın arkadaşı. Çok sevimli, çok yumuşak mizaçlı görünen ama kara vicdanlı bir kadın. Merve’den daha bile tehlikeli ama çaktırmıyor. Yavaş yavaş neler yapmaya muktedir olduğunu göreceğiz. Çalışmıyor. Klasik bir ev hanımı. Kocasına çok ama çok düşkün, onu bütün dünyadan kıskanıyor ve elinde tutmak için yapamayacağı hiçbir şey yok.

Arzu Küçükata (Tülin Özen)

1980 doğumlu. Dört kadının, dördüncüsü… Hikayenin en sürprizli karakteri… Diğerlerine göre çok daha domestik, erken yaşta evlenip çoluk çocuğa karışmış. Aldatılıp, boşanıp, hayata yeniden başlaması hikayesini izleyeceğiz. Güçlendikçe kötüleşecek.

Ufak Tefek Cinayetler Kadro Eylül Ushan Çakır OSMAN SONANT
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Kadir Gecesi Ne Zaman? 2019 Ramazan Bayramı Ne Zaman? Kurban Bayramı Ne Zaman? Kaç Gün?
Kadir Gecesi Ne Zaman? 2019 Ramazan Bayramı Ne Zaman? Kurban Bayramı Ne Zaman? Kaç Gün?
Öğretmenlere Müjde.. Ek Göstergeleri 3600'e Çıkarılıyor
Öğretmenlere Müjde.. Ek Göstergeleri 3600'e Çıkarılıyor