Twitter'ın Yeni Özelliği Beğeni Topladı

Twitter yeni hizmetini kullanıma açtı.

Twitter'ın Yeni Özelliği Beğeni Topladı
Twitter'ın Yeni Özelliği Beğeni Topladı

Yeni hizmetini kullanıma açan sosyal paylaşım sitesi Twitter’ın yeni özelliği kullanıcılardan büyük beğeni topladı.

Bookmarks (yer imleri) özelliğini uzun süredir test eden sosyal paylaşım sitesi Twitter, bu özelliği kullanıcılarının hizmetine sunduğunu duyurdu.

Twitter’ın yeni özelliği olan Bookmarks (yer imleri) özelliği ile kullanıcılar, beğendikleri veya hatırlamak istedikleri mesajları arşivleyebilecek. Yeni hizmete sunulan özellik ile kullanıcılar tarafından kaydedilen tweetler, retweetlenen ve beğenilenler gibi diğer kullanıcılar tarafından görülemeyecek.

Sosyal paylaşım sitesi Twitter kullanıcılarının hizmetine sunduğu yeni özelliği olan Bookmarks (yer imleri) özelliğini yaptığı açıklama ile duyurdu.

Yeni hizmete giren özelliğe ilişkin Twitter'dan yapılan açıklamada; "Bugün, sonradan hızlıca erişebileceğiniz ve kolaylıkla tweetleri kaydedebileceğiniz bir özellik olan Yer İşaretlerini hayata geçiriyoruz. Dahası da var! Bugün uygulamaya girecek olan özellik, içerik paylaşmayı da daha kolay hale getiriyor. Her tweette bulunacak yeni 'paylaş' butonumuzla birlikte bir tweeti yer işaretlerine ekleyebilecek; Direkt Mesaj ile veya Twitter'ın dışında da paylaşabileceksiniz. Tüm paylaşma aksiyonlarını bir araya koyduğumuzdan, o an veya daha sonrasında tweet kaydetmek ve özel veya herkese açık şekilde paylaşım yapmak daha da kolaylaşıyor"  denildi.

Sosyal paylaşım sitesi Twitter’ın yeni hizmeti kullanıcılar tarafından beğeni topladı. Artık kullanıcılar yeni özellik ile diğer kullanıcıların görmesini istemediği paylaşımlarını kayıt edebilecek, saklayabilecek. Yapılan kayıtlar diğer kullanıcılar tarafından görülemeyecek ve kullanıcılar istedikleri paylaşımları saklayabilecek.

Twitter'ın Yeni Özelliği Twitterda Bookmarks nedir Twitterda Bookmarks nasıl kullanılır Twitter’ın yeni özelliği Bookmarks yer imleri
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Öğretmenlere Müjde.. Ek Göstergeleri 3600'e Çıkarılıyor
Öğretmenlere Müjde.. Ek Göstergeleri 3600'e Çıkarılıyor
Merkez Bankası Yıl Sonu Dolar Beklentisi 5 Lira 43 Kuruş
Merkez Bankası Yıl Sonu Dolar Beklentisi 5 Lira 43 Kuruş