Türk İş Adamı Almanyada İnfaz Edildi!

Türk iş adamı Almanya’da fidye için kaçırıldı üç gün boyunca arkadaşlarını arayıp 1 milyon Euro para topladı çocukları ondan haber alamayınca gerçek ortaya çıktı ancak iş adamına ulaştıklarında o artık hayatta değildi.

Türk İş Adamı Almanyada İnfaz Edildi!

Almanya’da kaçırıldı fidyecilerin elinden kurtulmak için tam 1 milyon Euro verdi. Ancak hayatını kurtarmadı. Fidyeciler öldürdükleri Türk iş adamının cansız bedenini ormana attı.

İş adamı İsmail torun hem samsunda hem de Almanya’da inşaat ve galeri işiyle uğraşıyordu. Aynı zamanda futbolla da ilgiliydi.

Geçtiğimiz Salı günü Torun küçük oğluna Berlin’e gideceğini ve arsa alacağını söyledi ancak abilerine haber vermemesini istedi üç gün boyunca çocuklarıyla haberleşti Perşembe gününden itibaren çocuklarıyla irtibatı tamamen kesildi.

Çocukları baba kaybolduğunda örendi bu bilgileri ve babalarının fidye için öldürüldüğünde değerlendirmeye başladı.

Çünkü Torunun bir arkadaşı bir milyon Euro’yu Perşembe günü iş adamının verdiği adrese götürdü o günden sonrada bir daha Torundan haber alınamadı. Dört çocuk babası iş adamının cenazesi ailesinin kayıp ilanı vermesinin ardından ormanlık alanda bulundu. Alman polisi Türk iş adamının bir çete tarafından kaçırıldığını ve üç gün boyunca da o çetenin elinde olduğunu tahmin ediyor.

İddialarına göre Türk iş adamı çetenin istediği parayı onlara teslim etti ancak Torun kurtulmayı beklerken parayı alan fidyeciler onu öldürdü. Bu fidyecilerin ilk cinayet ide değildi bir hafta öncede İtalyan bir iş adamını aynı şekilde fidye alıp katledilmişti.

Alman polisi cinayetle bağlantılı olduklarını tespit ettiği üç kişiyi göz altına aldı Almanya dada bir cenaze töreni düzenlenen iş adamı Samsunda toprağa verildi.,

Ailesi konu ile ilgili olarak Türk yetkililerden yardım istiyor bu olayın daha başka kimsenin başına gelmemesi için bir an önce olayın çözülmesini umuyorlar.

türk iş adamı almanya
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
TÜBİTAK’ın Kabul Etmediği Liseli Öğrenci Harvard’a Davet Edildi
TÜBİTAK’ın Kabul Etmediği Liseli Öğrenci Harvard’a Davet Edildi
Rusya’dan Türkiye’ye Şok Çağrı: Afrin’i Esad’a Teslim Edin
Rusya’dan Türkiye’ye Şok Çağrı: Afrin’i Esad’a Teslim Edin