Tuğba Özerk Yeniden Evleniyor! "Suç ortaklığını kabul ettim”

Şarkıcı Tuğba Özerk, geçen sene yaşadığı olaylı boşanma sonrası hayatının aşkını bulduğunu Instagram adresinden duyurdu...

Tuğba Özerk Yeniden Evleniyor!
Tuğba Özerk Yeniden Evleniyor! Hilal Mert

Şarkıcı Tuğba Özerk evleneceğini duyurdu! Üçüncü kez evlilik yoluna giren Tuğba Özerk, Instagram’da sevgilisi Türker Albayrak’la fotoğrafını paylaştı. Paylaşımına da “Hayatımın aşkıyla tanışmam vakit aldı. İyi ki böyle bir adamı tanıdım. Evlenme teklifine, ‘Evet’ dedim. Suç ortaklığını kabul ettim” notunu yazdı.

NELER OLMUŞTU?

Şubat 2017'de Tuğba Özerk henüz 5 aylık evli olduğu menajer eşi Altan Nuh’a şiddet gördüğü gerekçesiyle boşanma davası açtı. Mahkemede söz alan Tuğba Özerk eşiyle 2,5 aydır ayrı yaşadıklarını belirterek, “Birkaç kez şiddetine maruz kaldım. Amerika’ya taşındı. 2,5 aydır ayrı yaşıyoruz. Boşanmak istiyorum. Kendisinden hiçbir şey talep etmiyorum” dedi.

Kararın ardından duruşma salonunda çıkan Özerk, yakınlarına sarıldı. Adliye önünde açıklama yapan Özerk, "Bitti, tek celsede boşandık. Böylesi de çok iyi oldu. Çok mutluyum gerçekten. Allah bir daha böyle şeyler ne bana ne de başkalarına yaşatmasın. Kimse de sessiz kalmasın. Birçok kadın yaşıyor bunları. Tanıklar her şeyi anlattılar. İşime odaklıyım artık her şey çok güzel olsun. İnşallah artık yüzüm gülsün. Boşanmasına karar verildi denince çok rahat bir nefes aldım. Kendisi yurt dışında. Hiç konuşmuyoruz, konuşmak ta istemiyorum" dedi.

Tuğba Özerk evlilik boşanma aşk Türker Albayrak
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Merkez Bankası Faiz Kararı Sonrası Piyasalar
Merkez Bankası Faiz Kararı Sonrası Piyasalar
YKS Tercih Dönemi Ne Zaman Bitiyor? YKS Yerleştirme Sonuçları Ne Zaman Açıklanacak?
YKS Tercih Dönemi Ne Zaman Bitiyor? YKS Yerleştirme Sonuçları Ne Zaman Açıklanacak?