Tayyip Erdoğan ve Demet Akalın Birinci Oldu

VTE Araştırma yaptığı anketlerde en çok sosyal medyada etkileyen kişi Cumhurbaşkanı Erdoğan olurken, bayanlarda ise Demet Akalın oldu.

Tayyip Erdoğan ve Demet Akalın Birinci Oldu
Tayyip Erdoğan ve Demet Akalın Birinci Oldu

VTE Araştırma sosyal medyada paylaşımları ve konuşmalarıyla en çok insanları etkileyen kadın ve erkeği seçti.  Bu araştırmaya göre Türkiye’deki en etkili erkek isim Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan. Daha sonra Cem Yılmaz ve Haluk Levent gelirken, bayanlarda ise Demet Akalın en etkili isim olarak seçildi.
ERDOĞAN CEM YILMAZ İLE DİP DİBE
Yapılan araştırmalarda Erdoğan’ın puanı 100’de 51.2  olurken, Cem Yılmaz’ın 100’de 49.5 ve Haluk Levent’in ise 100’de 41 puan ile ilk 3 sırayı paylaştığı ortaya çıktı. 4. sırada ise 100’de 38 ile ünlü şarkıcı Demet Akalın yer alıyor. Demet Akalın karışık ankette 4. sırada yer alsa da, bayanlarda en etkili isim olarak karşımıza çıkmış oluyor.
Demet Akalın sosyal medyada insanları en çok olumlu etkileyen kadın olduğunu Instagam hesabından da duyurdu.  Bunu "Bildiğin bir Polyanna olarak en etkili kadın oldum ayol" mesajı ile herkesle paylaştı.
Cumhurbaşkanı Erdoğan siyasetten dolayı herkese sosyal medyada olumlu mesajlar verip etkilese de Cem Yılmaz, Haluk Levent, Demet Akalın ara ara insanlara ders niteliğinde paylaşımlarıyla herkesin gönlünü kazanmışa benziyor. Bu sanatçıların kullandıkları dile ara ara göz attığımızda konuşmaları ve tavırlarıyla sosyal medyada kötü örnek de olabiliyorlar.

 

VTE Araştırma sosyal medyada en çok etkileyen erdoğan cumhurbaşkanı erdoğan birinci demet akalın birinci cem yılmaz en etkileyen 2. insan sosyal medya
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Facebook'ta 'Paralı' Dönem Başlıyor
Facebook'ta 'Paralı' Dönem Başlıyor
Kılıçdaroğlu: İnce Seçilirse İstifa Edecek
Kılıçdaroğlu: İnce Seçilirse İstifa Edecek